BÍLÁ ŠALVĚJ & YERBA SANTA vykuřovací svazek

159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Síla dvou posvátných šamanských bylin v jednom! Kdo by neznal bílou šalvěj - nejoblíbenější vykuřovadlo na českém trhu. A když se spojí s podobnou, stejně silnou a očistnou bylinkou, jako je Yerba santa, vznikne mocný svazek se skvostnou vůní a magickými účinky. Svazek vykuřujte pro odstranění negativních energií, přilákání energií dobrých, pro posílení, ochranu a léčení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení

Yerba santa (Svatá tráva, horský balzám, medvědí plevel) je nízký stálezelený keř, který se pěstuje v suchých horských oblastech v Kalifornii a Severním Mexiku. Po celá staletí je tato tradiční posvátná bylina indiánskými šamany vykuřována při slavnostních ceremoniích pro ochranu, očištění, léčení, duchovní sílu, odvahu, psychické schopnosti a nalezení svého vnitřního „já“. Svatá tráva je skvělá během meditací, věštění nebo kdykoliv, kdy je vyžadována hluboká duchovní očista. Přezdívá se jí také „přenosný chrám“, protože dokáže veškeré negativní vlivy účinně vytlačit a nastavit silné ochranné hranice.

Svatá tráva je i úžasná léčivá rostlinka na úrovni psychické, která pomáhá uvolňovat emoční bolest, jako smutek, zoufalství a deprese, rozpouští melancholii a zablokovanou energii, čistí a otevírá čtvrtou - srdeční čakru. Umožňuje duchovnímu tělu vrátit se zpět do rovnováhy. Dodává odvahu a posiluje sebevědomí. Povznášející, sladce balzamická vůně vyvolává mírumilovné pocity, otevírá srdce i duši čisté lásce, duchovnímu růstu a kráse. Přitahuje štěstí a úspěch.

Více se o Yerba santa a jejích účincích dozvíte na našem blogu.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Eriodyction califormicum, Salvia apiana
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Posílení, Pro lásku, Silná očista
Váha: 20-24 g
Vůně: aromatická, bylinková, kořeněná, pryskyřičná, silná, sladce kořeněná
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: