Písek k vykuřování s Růženínem 200g

56 Kč 46,28 Kč bez DPH
Skladem

Jemný, křemenný písek s Růženínem vysoké kvality pocházejícím z Madagaskaru. Růženín je kamenem nepodmíněné lásky. Čistí a otevírá srdce a srdeční čakru a vnáší tak do nich vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Uklidňuje a utěšuje. Pomáhá ve chvílích smutku a duševní bolesti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný, křemenný písek je ideální jako izolat tepla v miskách či kadidelnicích.

Růženín je vhodnyý zejména pro posílení magických cílů:

  • láska
  • manželství
  • romantika
  • jemnost
  • posílení vztahů
  • harmonie
  • pochopení
  • léčení

Pomocí růženínové sady lze odstranit bezbranost, zoufalství, melancholii.

Receptivní energie

Planeta: Venuše

Element: voda

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky. Čistí a otevírá srdce a srdeční čakru a vnáší tak do nich vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Uklidňuje a utěšuje. Pomáhá ve chvílích smutku a duševní bolesti.

Je nejvhodnějším kamenem pro přivábení lásky. Pro tento účel rozložte několik růženínů okolo postele nebo do rohu vztahů (pravý roh nejvzdálenější od vstupních dveří), či noste u sebe růženín nejlépe ve tvaru srdce.

Podporuje již vzniklé vztahy, vnáší do nich harmonii a obnovuje důvěru. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji čistou láskou a milostnými vibracemi.

Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Je to nejlepší léčitel citů. Růženín je vhodným dárkem pro milované osoby, přátele a děti. Přináší klid a harmonii.

Růženín můžete použít na podporu léčení: srdce, oběhového systému, brzlíku, plíc a hrudníku. Čistí tělní tekutiny, pomáhá uzdravovat ledviny a nadledvinky. Vyhlazuje pleť, hojí puchýřky a popáleniny a zvyšuje plodnost. Posiluje zdravý spánek a odstraňuje stres.

Návod: do kovové či keramické vykuřovací misky nebo kadidelnice nasypte do cca 3/4 písek, aby jste zabránili přílišnému rozehřátí nádoby či dokonce prasknutí. Poté vložte na písek rozehřátý uhlík.

Písek můžete používat opakovaně. Stačí jej po použítí přesít přes síto.:)

Doplňkové parametry

Kategorie: Písek k vykuřování
Váha: 200 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: