Makové květy červené sušené

119 Kč 106,25 Kč bez DPH
Skladem

Sušené okvětní lístky vlčího máku se při vykuřování využívají zejména pro jejich výrazné sedativní účinky. Podporují hluboké uvolnění, tiší mysl i emoce, navozují klidné sny a spánek. Naplní vás hřejivým pocitem klidu, míru a bezpečí. Stimulují lucidní snění. Vlčí máky můžete přidávat do všech kadidel a směsí pro podporu lásky, milostných kouzel, plodnost, psychické uvědomění a duchovní rozvoj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červený mák je také znám jako polní mák, divoký mák nebo vlčí mák. Usušené květy červeného máku byly nalezeny i ve staroegyptských hrobkách, kde se spolu s modrým lotosem často přidávali do směsí kadidel a vykuřovadel určených pro lásku, milostné účely, plodnost, hluboké uvolnění a uklidnění a také do směsí stimulujících věštecké sny i duchovní rozvoj.

Čerstvé kvítky červeného máku připomínají vůni opia, v sušeném stavu je jejich vůně velmi jemná a bylinková. Pro své výrazné sedativní a léčivé účinky byly květy vlčího máku hojně využívány i v lidovém léčitelství a to ve formě čajů, sirupů nebo tinktury.

Naše sušené makové květy pocházejí ze soukromé ekologické farmy, která pěstuje bylinky pouze organicky, bez použití pesticidů a chemikálií.

 Vykuřování červených makových květů:

  • jsou symbolem lásky, plodnosti, hojnosti, prosperity, radosti a úspěchu
  • makové květy přidávejte na oltář nebo do kadidlových směsí pro všechna kouzla lásky a kouzla milostná
  • mají výrazné tišící a uklidňující účinky na mysl i emoce
  • zbavují stresu, strachu a úzkostí
  • napomáhají hlubokému uvolnění a relaxaci
  • zmírňují únavu
  • navozují klidné sny a spánek - pro tento účel je přidávejte do směsí kadidel, které vykuřujete na noc, nebo si je nasypte do malého plátěného pytlíčku a uložte si je pod polštář
  • umožňují lucidní snění a věštecké sny
  • podporují duchovní rozvoj a prohlubují meditace
  • pomáhají porozumět naší duši a nalézt v sobě naše vnitřní bohatství

Červený mák je zasvěcen božstvům: Ceres, Déméter, Hekaté, Héra a Afrodita, elementu Vody, a planetě Měsíc.

Znamení zvěrokruhu: Býk, Rak a Váhy a má čiště ženskou polaritu.

Náš tip:

Sušené květy červeného máku se dobře kombinují do směsí se styraxem, benzoe, kadidlem, myrhou, opoponaxem, mastixem, černým a zlatým kadidlem, aurum nero, agarovým dřevem, santalem, růží, jasmínem, tonkovými boby a pačuli.

Upozornění: Jako většina bylinek, má i vlčí mák léčivé vlastnosti. Na našem e-shopu nabízíme sušené makové květy pouze za účelem magie a vykuřování! Pokud by jste je chtěli použít i jinak, je to na vaši vlastní zodpovědnost. Bližší informace o léčivých vlastnostech vlčího máku najdete v našem herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny
Latinský název: Papaver rhoeas
Užití: Duchovní, Klidný spánek, Pro lásku, Prosperita, Uvolnění, uklidnění
Váha: 15 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: