Řecké chrámové kadidlo KVĚTY RÁJE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Sladká, květinově opojná vůně rajské zahrady, s příjemně pižmovitým a pikantním nádechem svůdnosti, pokušení, touhy a očekávání. Tato krásná květinová směs ve vás probudí pocity čisté lásky, uvolněnosti a radosti ze života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Květy ráje:

  • jemně květinová, sladká a příjemně lehká vůně kadidla, s pikantním nádechem pižma
  • vůně, která vás přenese do překrásné rajské zahrady, plné rozkvetlých květin, zpívajících ptáků a šumících potůčků - kde pod stromem poznání budete cítit, jak se otevíráte životu a lásce
  • probudí ve vás touhu žít život plnými doušky a vychutnávat si každý jeho okamžik, užívat si, radovat se, touhu po dobré náladě, hravosti, volnosti a lehkosti
  • láska, smyslnost, erotika, pokušení, povzbuzení, touha, lehkost, hřejivost, blízkost, poznání, pochopení, otevření se lásce i životu, přijímání života s pokorou a vděčností

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: