Řecké chrámové kadidlo BYZANCIE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vůně řeckého kadidla s orientálním nádechem sladké vanilky vás dokonale propojí s Matkou Zemí a Otcem Stvořitelem. Naplní vás posvátnou a čistou energií lásky, pocitu bezpečí, hlubokého klidu a míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Řecké chrámové kadidlo Byzancie:

  • vůně kadidlové směsi Byzancie je sladce balzamická, s orientálními tóny exotické vanilky a pikantně kořeněná lehce citrusovým kopálem, při tom lehká a svěží
  • při vykuřování se vyznačuje příjemnými, hluboce očistnými účinky, téměř posvátnými účinky - rychle odplavuje stres a napětí, uklidňuje rozbouřenou mysl i emoce, zbavuje všech negativních myšlenek, strachů a obav
  • čistí vás i vaše prostory od nežádoucích a negativních energií i vlivů okolí
  • poskytuje ochranu, vyrovnává, čistí, projasňuje mysl, ukazuje nám pravou podstatu bytí a smyslu našeho života
  • propojí vás s vaší duší, Matkou Zemí a Otcem Stvořitelem. Vše tak bude v dokonalé jednotě a harmonii. Budete se cítit chráněni, posíleni a celiství.
  • navodí vám pocity radosti, štěstí, klidu, posvátnosti, jednoty, pokory a čisté lásky

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: