Řecké chrámové kadidlo VANILKA vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlo se smyslnou a prohřívající vůní vanilky vykuřujte, kdykoliv potřebujete do života přitáhnout lásku, radost, štěstí a prosperitu. Vanilka kadidlo se vyznačuje krásným, sladce balzamickým aroma se silnými uklidňujícími účinky. Navozuje pocity pohody, povzbuzuje smysly, působí proti depresím a nervovému vypětí. Skvěle se hodí zejména pro zimní a vánoční období. Zapalujte vanilku, abyste se naladili na magickou atmosféru Vánoc a Adventu a vychutnali si tak jedinečné okamžiky domácí pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vanilka je členem rodiny orchidejí. Rostlina pochází z Jižní a Střední Ameriky a Karibiku. Vanilka je druhé nejdražší koření na světě a je od nepaměti považována za koření králů. Je oblíbeným kořením zejména při přípravě sladkých pokrmů. Aztékové považovali vanilku za posvátnou bylinu, kterou vykuřovali při svých obřadních rituálech. Přidávali jí do osobních parfémů a používali k léčení.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

 Řecké chrámové kadidlo Vanilka při vykuřování:

 • sametově hebká a sladce smyslná vůně vanilky, protkaná jemnými dotyky balzamického kadidla se vyznačuje výraznými uklidňujícími a harmonizačními účinky
 • působí proti depresím, je skvělým pomocníkem při nervozitě a napětí, které dokáže hravě odstranit
 • vyvolává pocity vyrovnanosti a pohody, povzbuzuje smysly
 • prohřívá a projasňuje, bystří ducha a mysl
 • vanilka je spojena s Venuší, proto se skvěle hodí do všech kouzel přitahujících lásku, smyslnost a milostnou atmosféru
 • je přirozeným afrodiziakem, zvyšuje libido a sexuální touhu
 • revitalizuje, doplňuje životní sílu a energii, harmonizuje emoce, napomáhá duchovnímu růstu
 • přitahuje do života štěstí, radost, úspěch, nové příležitosti a prosperitu
 • můžete jí také vykuřovat během ochranných rituálů a kouzlech pro posílení vašich psychických schopností

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

 • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
 • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
 • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
 • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: