Řecké chrámové kadidlo GARDÉNIE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Vzrušující, hedvábně jemná a sladce květinová vůně opojně vonící exotické gardénie symbolizuje lásku, harmonii, důvěru a milost. Při vykuřování budete mít pocit, jako když stojíte uprostřed deštného pralesa, obklopeni nádhernou zelenou svěžestí, příjemným teplem, unikátními rostlinami omamných vůní a pestrobarevnými ptáky. Pocit, jako když vstoupíte do ráje, kde nejsou žádné starosti, jen radost, láska a čistá příroda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Gardénie:

  • příjemně jemná, sladce exoticky květinová a opojná vůně, s pikantními zelenými a svěžími podtóny, intenzivní a hedvábná, podobná vůni jasmínu a stejně tak vzrušující
  • rozkošné bílé okvětní lístky gardénie produkují úchvatnou, hojnou a příjemně teplou vůni s výrazně uklidňujícími a harmonizačními účinky. Uvolňují mysl, posilují ducha a sebevědomí
  • při vykuřování této kouzelné vonné kompozice sladkého kadidla a smyslné gardénie budete obklopeni láskou, krásou, klidem a hlubokým mírem. Umožní vám navázat spojení se svou vnitřní bohyní/bohem, odhalí vám pravé tajemství vaší duše, dodá vám sílu a pozitivní energii
  • čistota, svěžest, svůdnost, krása, láska, přitažlivost, romantika, smyslnost a erotika, oodanost, důvěra, relaxace, uvolnění, harmonizace, regenerace, posílení

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: