PALO SANTO & GARDÉNIE prémiové šamanské tyčinky z PERU

275 Kč 227,27 Kč bez DPH
Skladem

Hledáte snadný způsob, jak se po celodenním vypětí rychle dostat do uvolnění a rovnováhy? Pak si jistě zamilujete tyto šamanské vonné tyčinky z prémiové řady Palo Santo. Exotická a příjemně opojně květinová vůně bílé gardénie v hedvábně měkké kombinaci se sladce dřevitým Palem Santem se vyznačuje okouzlujícím dýmem, který naplní vaše prostory přirozenými antidepresivními a afrodiziakálními esencemi, které zklidní vaší mysl a pomohou nalézt vnitřní mír. Skvěle se hodí pro chvíle lásky, romantiky, smyslnosti a erotiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto prémiové vonné tyčinky jsou ideální pro snadné každodenní vykuřování. Synergie dvou vonných látek - jemně mletého dřeva Palo Santo a čerstvých květů exotické bílé gardénie má silné uklidňující účinky na centrální nervový systém. Příjemná a sladce květinová vůně uvolňuje mysl, odplavuje stres, starosti, nervozitu a napětí. Harmonizuje a vyrovnává energie, čistí vzduch i okolní prostor od negativních energií, prohlubuje intuici i meditaci.

Palo Santo vydává při vykuřování mimořádně příjemnou a hluboce uklidňující vůni. Jeho výrazné a sladce dřevité aroma s jemným nádechem kokosu působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě. Účinek balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silné harmonizační účinky.

Vzrušující a hedvbně jemná květinová vůně bílé gardénie symbolizuje lásku, harmonii, důvěru a milost. Zahalí vás do opojného závoje hlubokého klidu, míru a čisté, všeobjímající lásky. Umožní vám navázat spojení se svou vnitřní bohyní/bohem a odhalí vám pravé tajemství vaší duše. Prohlubuje a posiluje partnerské vztahy. Probouzí vášeň, smyslnost a vzájemnou přitažlivost. Slouží jako jemné afrodiziakum.

Tradiční vonné šamanské tyčinky Palo Santo & Gardénie jsou dovážené přímo z Peru.

  • zcela 100% přírodního rostlinného původu
  • mimořádná kvalita a čistota zpracování
  • vhodné pro vegany
  • ručně vyráběné a válcované řemeslníky z Piury v severní části Peru z nejlepšího a na prášek rozemletého dřeva Palo Santo a čerstvých květů bílé gardénie, které se sklízí udržitelným způsobem v jihoamerickém amazonském deštném pralese ze stromů, které spady přírodní cestou
  • díky tomuto procesu je umocněna koncentrace obsažených vonných olejů a výsledné intnezivní aroma, které zesílí duchovní záměry a čistý smyslový prožitek
  • neobsahují dřevěné uhlí ani jiná aditiva (nezpůsobují tak při vykuřování možné podráždění dýchacích cest)
  • posvěcené šamanskými indiány
  • krásně zabalené v přírodní recyklované kraftové obálce
  • poutavý obal zdobí atraktivní design, který je inspirovaný domorodými kulturami Jižní Ameriky
  • dlouhá doba hoření: cca 1,5 - 2 hodiny v závislosti na velikosti prostoru a proudění vzduchu

Způsob použití: tyčinky mají velmi krátkou bambusovou štěpinu, která se nevejde do většiny běžných stojánků pro vonné tyčinky. Doporučujeme jí proto zapíchnout do keramické nebo kovové misky (nádoby, kadidelnice), kterou před tím naplníte pískem nebo solí. Tyčinka má široký (až 8 mm) průměr, hoří velmi dlouho a dým z ní je opravdu intenzivní. Po cca 20 minutách hoření skvěle očistí prostor o velikosti 40 m2. Po té jí můžete uhasit v písku a použít opakovaně (vyjde až na 5 použití!).Z našich osobních zkušeností vyčistí prostor i auru stejně rychle a dokonale jako šamanské vykuřovací svazky.

Zapalte si tuto vonnou tyčinku z darů amazonského deštného pralesa, abyste posílili lásku a vztahy, prohloubili meditaci, zklidnili mysl a nalezli vnitřní mír.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 4 ks vonných tyčinek
Délka: 19,5 cm
Průměr: 8 mm
Užití: Afrodiziakální, Pro lásku, Proti stresu, Uvolnění, uklidnění
Vůně: afrodiziakální, balzamická, dřevitá, exotická, květinová, opojná
Země původu: Peru
Složení: 100 % přírodní čisté práškové dřevo Palo Santo a čerstvé květy bílé Gardénie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: