O nás

Jsme zavedená rodinná firma s dlouholetou tradicí. Specializujeme se na dovoz a prodej těch nejkvalitnějších vonných substancí ze všech koutů světa. Na českém trhu provoňujeme a očišťujeme vaše domovy již od roku 2009. V našem bohatém sortimentu naleznete veškeré dostupné vůně pro domácí použití. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě námi nabízeného zboží, které vybíráme osobně, s citem a na základě našich dlouholetých znalostí a zkušeností v tomto oboru. Slušnost, vstřícnost, laskavost a ochota vždy pomoci našim zákazníkům, je pro nás nejen samozřejmostí, ale je i našim hlavním krédem, který dává smysl celé naší práci, kterou děláme v harmonii a s láskou.

Co všechno naleznete v našem eshopu?

Čisté přírodní vůně v podobě vzácných kadidel, myrhy, pryskyřic, vonných dřev a vonných bylin, po staletí používaných k provonění a harmonizaci všech prostor, od chrámů, paláců, až po prosté domácnosti.

Vykuřovadla nejen provoní a účinně vyčistí atmosféru, ale mají také výrazně blahodarné a léčivé účinky na naše fyzická těla, emoce a mysl. Jsou nedílnou součástí našeho každodenního života ve zdraví a harmonii.

To vše snadno, jednoduše a v souladu s přírodními principy.

K vykuřování též neodmyslitelně patří tradiční vonné tyčinky, opět pro Vás vybíráme pouze ty nejlepší a na čistě přírodní bázi. Dále šamanské vykuřovací svazky a tibetské vonné provázky, vonné spirály, vonné františky a veškeré příslušenství k vykuřování (stojánky na vonné tyčinky a kužílky, kadidelnice, vykuřovací misky a lampičky, písky, soli, kleště, uhlíky, aj.)

A protože s vykuřováním je úzce spojená oblast aromaterapie, nabízíme Vám i zde široký sortiment vybraných éterických olejů v BIO kvalitě, speciální čakrovou řadu esenciálních olejů, čakrových andělských a harmonizačních esencí, vonných směsí a aromalamp.

Doplňkovým sortimentem jsou pak svíčky, vonné vosky, vonné sáčky, vůně do auta a luxusní vonné difuzéry od předních světových výrobců. K tomu u nás naleznete i pestrou škálu bytových dekorací v souladu se zdravým životním stylem a bydlením - nauky Feng Shui. A pro vaši osobní harmonizaci, léčbu, ochranu a doplňování životní energie přirozenou cestou, pro vás máme velký výběr drahých a léčivých kamenů, minerálů, šperků a amuletů.

Stačí už jen vstoupit do našeho e-shopu a nechat se unášet na vlnách smyslných vůní z tajuplných a exotických dárek.

Prohlédnout produkty zde