PALO SANTO & WIRACOA prémiové šamanské tyčinky z PERU

275 Kč 227,27 Kč bez DPH
Skladem

Šamanské vonné tyčinky z prémiové řady Palo Santo jsou ručně válcované řemeslníky v Peru a napuštěné čistou pryskyřicí Wiracoa v kombinaci s rozemletým posvátným dřevem Palo Santo. Wiracoa je prastará andská duchovní rostlina používaná k projasnění a vyčištění energií v prostoru. Vyznačuje se velmi jemnou lesní a hluboce rituální vůní, která výrazně uvolňuje dýchací cesty. V kombinaci se sladce balzamickým Palem Santem navozuje atmosféru hlubokého klidu, míru, čistoty a posvátnosti. Wiracoa se hodí pro fyzickou očistu, zatímco Palo Santo zaručuje duchovní a emocionální čištění a zároveň přitahuje pozitivní energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto příjemně aromatické vonné tyčinky z prémiové řady Palo Santo jsou ideální pro snadné každodenní vykuřování. Synergie Pala Santa a pryskyřice Wiracoa zaručují intenzivní a hluboké pročištění energií a bytostí v místnosti v kombinaci s příjemně svěžím lesním aroma, které skvěle uvolňuje dýchací cesty. Odstraňuje nepříjemné pachy v domácnosti, ochraňuje, harmonizuje a vyrovnává energie.

Palo Santo vydává při vykuřování mimořádně příjemnou a hluboce uklidňující vůni. Jeho výrazné a sladce dřevité aroma s jemným nádechem kokosu působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě. Účinek balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silné harmonizační účinky.

Wiracoa (Qoa / Koa / Coa / Andean Wiracora - slovo „koa“ znamená „to, co je přeměněno v něco jiného“) je andská rostlina rostoucí v pobřežních oblastech Peru ve výšce více než 3800 metrů na mořem. Olejnatá rostlina se zde tradičně používá jako posvátné očistné kadidlo a přírodní inhalátor při potížích s průduškami a dýchacími cestami. Díky své svěží a čisté vůni očišťuje negativní energie na fyzické úrovni, čistí a dezinfikuje prostory, vyrovnává a harmonizuje energie. Vykuřuje se také při slavnostních a děkovných rituálních obřadech a k zachování přítomnosti elementu Ohně. Tvoří základ pro rituál uctívání Matky Země - Pačamama.

Tradiční vonné šamanské tyčinky Palo Santo & Wiracoa jsou dovážené přímo z Peru.

  • zcela 100% přírodního rostlinného původu
  • mimořádná kvalita a čistota zpracování
  • vhodné pro vegany
  • ručně vyráběné a válcované řemeslníky z Piury v severní části Peru z nejlepšího a na prášek rozemletého dřeva Palo Santo a čisté olejnaté pryskyřice z Wiracoa, které se sklízí udržitelným způsobem v jihoamerickém amazonském deštném pralese ze stromů, které spady přírodní cestou
  • díky tomuto procesu je umocněna koncentrace obsažených vonných olejů a výsledné intnezivní aroma, které zesílí duchovní záměry a čistý smyslový prožitek
  • neobsahují dřevěné uhlí ani jiná aditiva (nezpůsobují tak při vykuřování možné podráždění dýchacích cest)
  • posvěcené šamanskými indiány
  • krásně zabalené v přírodní recyklované kraftové obálce
  • poutavý obal zdobí atraktivní design, který je inspirovaný domorodými kulturami Jižní Ameriky
  • dlouhá doba hoření: cca 1,5 - 2 hodiny v závislosti na velikosti prostoru a proudění vzduchu

Způsob použití: tyčinky mají velmi krátkou bambusovou štěpinu, která se nevejde do většiny běžných stojánků pro vonné tyčinky. Doporučujeme jí proto zapíchnout do keramické nebo kovové misky (nádoby, kadidelnice), kterou před tím naplníte pískem nebo solí. Tyčinka má široký (až 8 mm) průměr, hoří velmi dlouho a dým z ní je opravdu intenzivní. Po cca 20 minutách hoření skvěle očistí prostor o velikosti 40 m2. Po té jí můžete uhasit v písku a použít opakovaně (vyjde až na 5 použití!).Z našich osobních zkušeností vyčistí prostor i auru stejně rychle a dokonale jako šamanské vykuřovací svazky.

Meditujte, relaxujte a čistěte vonným dýmem těchto vysoce kvalitních, ručně balených tyčinek, které nepřetržitě hoří podobně jako tradiční kadidlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 4 ks vonných tyčinek
Délka: 19,5 cm
Průměr: 8 mm
Užití: Harmonizace, Ochrana, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Vůně: balzamická, dřevitá, jemná, kořeněná, lesní, nasládlá, pryskyřičná, svěží
Země původu: Peru
Složení: 100 % přírodní čisté práškové dřevo Palo Santo a pryskyřice Wiracoa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: