Vijayshree vonné tyčinky GOLDEN NAG PALO SANTO

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Golden Nag Palo Santo jsou další jedinečné vonné tyčinky z legendární zlaté série ručně rolovaných a čistě přírodních vonných tyčinek firmy Vijayshree z Bangalore v Indii. Hlavní složku tvoří posvátné dřevo stromu Bursera graveolens z Jižní Ameriky, známé pod názvem Palo Santo. Jeho charakteristická, sladce povznášející vůně účinně čistí prostor a má silnou schopnost odvést všechny negativní energie. Zklidňuje a léčí mysl, uvolňuje stres a napětí. Vytváří pohodovou a příjemně provoněnou atmosféru, která přetrvává dlouho poté, co tyčinka dohoří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné masala směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho poté, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Společnost od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Palo Santo:

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • tyčinky uvolňují nádhernou a dlouhotrvající vůni Pala Santa, sladce balzamickou s tóny kokosu a sladkých mandlí, jemně pryskyřičnou a dřevitou, s výraznými orientálními a exotickými podtóny, o které se postará směs koření masala, santalové dřevo a indická plumérie
 • balzamicky uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • účinně čistí prostory, atmosféru, auru, osoby, předměty, emoce a čakry od všech nahromaděných negativních energií
 • přináší úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • zbavují strachu, posilují sebevědomí, tvořivost a kreativitu
 • vnáší světlo a jas do života
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přitahují lásku, štěstí, úspěch a radost do života
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům
 • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
 • netestováno na zvířatech

účinky:  silná očista, ochrana, dezinfekce vzduchu, uvolnění, rovnováha, sebevědomí, sebevyrovnanost, odvaha, kreativita, úspěch, prosperita, hluboký vnitřní klid, láska, štěstí, meditace, šamanismus, duchovní rozvoj

Náš tip: Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě nebo emocionálně rozrušení. Uklidňující účinky se dostaví téměř okamžitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Užití: Kreativita, Meditace, Proti stresu, Silná očista, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 15 g
Složení: bambusová štěpina, Palo Santo, santalové dřevo, Nag Champa, masala
Vhodné pro: čištění, uvolnění, relaxace, dobrá nálada, meditace, ochrana, léčení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: