Vijayshree GOLDEN NAG CHANDAN vonné tyčinky SANTAL

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vyzkoušejte tradiční vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag Chandan s oblíbenou vůní santalového dřeva! Mile vás překvapí svou čistou přirozeností. Díky vysokému podílu přírodních vonných esencí se řadí mezi nejkvalitnější vonné tyčinky na světě, které při vykuřování uvolňují přírodní antiseptika a čistí vzduch. Měkké a hřejivé aroma santalového dřeva uklidňuje mysl, působí proti melancholii, pozvedává náladu a otevírá srdce lásce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag Champa se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho po té, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Vijayshree od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Chandan:

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • dlouhotrvající, měkká a teplá vůně sladkého santalového dřeva s jemným kořeněným nádechem exotiky
 • chandan je sanskrtský název pro indické santalové dřevo
 • uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují, dezinfikují vzduch a eliminují nežádoucí pachy, přírodní repelent
 • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
 • poskytují ochranu, navozují pozitivní atmosféru, zvyšují kreativitu a posilují sebevědomí
 • ideální vůně pro chvíle odpočinku, relaxace, cvičení, meditace, obřadní a slavnostní vykuřování
 • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
 • netestováno na zvířatech

účinky:  ochrana, životní síla, energie, uvolnění, uklidnění, odpočinek, relaxace, léčení a duševní zdraví, klid, mír, harmonie, čištění a dezinfekce vzduchu, láska,   radost, dobrá nálada, sebevědomí, kreativita, štěstí, rozjímání, meditace, požehnání

Doplňkové parametry

Kategorie: Indické tyčinky
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Váha: 15 g
Vůně: jemná, prohřívající, sladce dřevitá
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, santalové dřevo, směs koření masala
Vhodné pro: čištění a provonění prostor, ochrana, láska, kreaitivita, dobrá nálada, uvolnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: