Vijayshree GOLDEN NAG CHAMPA MASALA vonné tyčinky

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Ručně rolované indické vonné tyčinky Golden Nag Champa Masala od jsou pro svou okouzlující vůni nejoblíbenějšími vonnými tyčinkami na světě. Poznejte jejich tajemství a nechte se rozmazlovat sladkými tóny exotické plumérie a santalového dřeva. Vzácné koření, bylinky, květinové esence a další čistě přírodní ingredience jsou pečlivě vybírány a dovedně smíchány v jeden harmonický celek. Vaše domovy během chvilky příjemně provoní a naplní pohodovou atmosférou, která uvolňuje tělo, mysl i duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag Champa se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho poté, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Vijayshree od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Champa Masala:

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • dlouhotrvající, bohatá, exotická, opojná, sladce květinová vůně s dřevitými a kořeněnými tóny
 • balzamicky uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • osvobozující, prosvětlující a harmonizační
 • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
 • dávájí novou sílu, světlo a naději v těžkých časech
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přitahují lásku, štěstí, úspěch a radost do života
 • lehce afrodiziakální, navozují pocity uvolnění, svobody,  hlubokého klidu a euforie
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům
 • zvyšuje pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
 • netestováno na zvířatech

účinky:  uvolenění, uklidněnní, odpočinek, relaxace, duševní zdraví, klid, mír, harmonie, čištění a dezinfekce vzduchu, síla, láska, úspěch, radost, štěstí meditace, dobrá nálada, povzbuzení, požehnání

Doplňkové parametry

Kategorie: Nag Champa tyčinky
Váha: 15 g
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, masala, frangipani, santalové dřevo, pryskyřice haalmaddi
Vhodné pro: čištění a provonění prostor, uvolnění, dobrou náladu, radost, štěstí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: