Vijayshree GOLDEN NAG HIMAALAYA vonné tyčinky

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Výběrové vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag Himaalaya kolem sebe šíří bohatou a příjemně intenzivní vůni těch nelepších léčivých bylin a aromatických květin pocházejících ze svahů himálajských hor. Doteky orientálního koření, vzácných pryskyřic a exotické Nag Champy přidávají vůni na balzamické sladkosti a jemné svěžesti, která zanechává hluboký klid ve vašem prostředí i mysli a přináší dobré vibrace a pozitivní energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag Champa se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho po té, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Vijayshree od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Himaalaya:

  • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
  • bohatá, plná a příjemně intenzivní vůně se skládá ze směsi cca 100 druhů nejlepších léčivých himalájských bylin a aromatických rostlin, vzácných pryskyřic, koření a opojných exotických květů, plných sladce balzamických tónů
  • uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
  • přinášejí úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
  • pročišťují, dezinfikují vzduch a eliminují nežádoucí pachy, působí jako přírodní repelent
  • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
  • vzývají bytosti světla, aby rozptýlili negativní energie, které přinášejí nemoci a jiné špatné energie
  • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
  • netestováno na zvířatech

účinky:  očištění, ochrana, léčení, uvolnění, uklidnění, relaxace, meditace, posílení, mír, pohoda, láska, radost, štěstí, energie, životní síla, prosperita, hojnost, laskavost, sebevědomí, kreativita, tvořivost

Doplňkové parametry

Kategorie: Indické tyčinky
Balení: 12 ks vonných tyčinek
Délka: 20 cm
Užití: Kreativita, Léčení a uzdravení, Meditace, Projasnění, Proti stresu, Uvolnění, uklidnění
Váha: 15 g
Vůně: balzamická, bylinková, exotická, jemně kořeněná, květinová, svěží
Země původu: Indie
Složení: bambusová štěpina, směs himalájských bylin, haalmaddi, Nag Champa
Vhodné pro: čištění a provonění prostor, uvolnění, uklidnění, léčení, relaxace, meditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: