PALO SANTO & SANTAL prémiové šamanské tyčinky z PERU

275 Kč 227,27 Kč bez DPH
Skladem

V Peru ručně vyráběné čistě přírodní vonné tyčinky z šamanské řady Palo Santo jsou ideální pro rychlé provonění a očištění atmosféry v domácnostech, obchodech i kancelářích. Po zapálení kolem sebe šíří okouzlující a dlouhotrvající vůni se sladce balzamickými a harmonizačními účinky. Palo Santo v kombinaci se santalovým dřevem snižuje úzkost i napětí, ulevuje od únavy a napomáhá lepšímu spánku. Skvěle působí na pročištění dýchacích cest u stavu nachlazení a bronchitidy. Poskytují energetickou ochranu, povznášejí ducha a vaše domovy naplní láskou a štěstím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto prémiové vonné tyčinky jsou ideální pro snadné každodenní vykuřování. Synergie dvou vonných látek - jemně mletého dřeva Palo Santo a bílého santalového dřeva zaručuje intenzivní a hloubkové pročištění místností, osob a předmětů od všech ulpělých negativních energií. Silný dým a zcela autentické pryskyřičné, sladce balzamické aroma vyrovnává energie, harmonizuje, posiluje mysl a ducha, prohlubuje intuici a inspiraci, odstraňuje stres a podrážděnost. Skvěle se hodí k očistným obřadům, meditacím, relaxaci a dezinfekci předmětů osobní potřeby (roušky, mobily, brýle apod.).

Palo Santo vydává při vykuřování mimořádně příjemnou a hluboce uklidňující vůni. Jeho výrazné a sladce dřevité aroma s jemným nádechem kokosu působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě. Účinek balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silné harmonizační účinky.

Tradiční vonné šamanské tyčinky Palo Santo & Santalové dřevo jsou dovážené přímo z Peru.

  • zcela 100% přírodního rostlinného původu
  • mimořádná kvalita a čistota zpracování
  • vhodné pro vegany
  • ručně vyráběné a válcované řemeslníky z Piury v severní části Peru z nejlepšího a na prášek rozemletého bílého santalového dřeva a peruánského Pala Santa, které se sklízí udržitelným způsobem v jihoamerickém amazonském deštném pralese ze stromů, které spady přírodní cestou
  • díky tomuto procesu je umocněna koncentrace obsažených vonných olejů a stejně tak výsledné intnezivní aroma, které zesílí duchovní záměry a čistý smyslový prožitek
  • neobsahují dřevěné uhlí ani jiná aditiva (nezpůsobují tak při vykuřování možné podráždění dýchacích cest)
  • posvěcené šamanskými indiány
  • krásně zabalené v přírodní recyklované kraftové obálce
  • poutavý obal zdobí atraktivní design, který je inspirovaný domorodými kulturami Jižní Ameriky
  • dlouhá doba hoření: cca 1,5 - 2 hodiny v závislosti na velikosti prostoru a proudění vzduchu

Způsob použití: tyčinky mají velmi krátkou bambusovou štěpinu, která se nevejde do většiny běžných stojánků pro vonné tyčinky. Doporučujeme jí proto zapíchnout do keramické nebo kovové misky (nádoby, kadidelnice), kterou před tím naplníte pískem nebo solí. Tyčinka má široký (až 8 mm) průměr, hoří velmi dlouho a dým z ní je opravdu intenzivní. Po cca 20 minutách hoření skvěle očistí prostor o velikosti 40 m2. Po té jí můžete uhasit v písku a použít opakovaně (vyjde až na 5 použití!).Z našich osobních zkušeností vyčistí prostor i auru stejně rychle a dokonale jako šamanské vykuřovací svazky.

Zapalte si vonnou tyčinku a nechte se unášet jejím očistným a sladce balzamickým povznášejícím dýmem do stavu naprosté blaženosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 4 ks vonných tyčinek
Délka: 19,5 cm
Průměr: 8 mm
Užití: Kreativita, Léčení a uzdravení, Ochrana, Pro lásku, Projasnění, Silná očista
Země původu: Peru
Složení: 100 % přírodní čisté práškové dřevo Palo Santo a bílé santalové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: