DARK LEAF stojánek na vonné tyčinky z mangového dřeva

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Dekorační stojánek LIST na vonné tyčinky z masivního mangového dřeva symbolizuje krásu čisté přírody. Vzory a tvary tropických listů jsou jedním z nejmódnějších dekoračních trendů pro rok 2020! Textura a žíly listu jsou zde detailně řemeslně propracovány. Ať už ho budete používat jako praktického pomocníka pro zachycení spadaného popela, nebo krásný ozdobný doplněk vašeho interiéru, vždy vám vykouzlí útulnou domácí oázu, která bude posvátným místem vhodným k vašemu odpočinku a relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

TMAVÝ LIST stojánek na vonné tyčinky z mangového dřeva:

  • lehkost a vzdušnost čisté přírody - to symbolizuje dřevěný stojánek ve tvaru listu
  • vyrobený z masivního, kvalitního a odolného mangového dřeva
  • s ručně vyřezávanou listovou strukturou
  • účinně zachytí všechen spadaný popel ze zapálených tyčinek
  • vhodný pro všechny vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou

Tyčinku umístěte do otvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stojánky
Barva: černá
Délka: 28 cm
Materiál: dřevo
Typ produktu: Dřevěné stojánky
Země původu: Indie
Vhodné pro: vonné tyčinky s bambusovou štěpinou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: