Satya PALO SANTO vonné tyčinky Indie

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční indické vonné tyčinky Satya s vůní posvátného dřeva Palo Santo. Jsou ručně vyráběné v Indii z nejkvalitnějších přírodních surovin a vonných olejů. Mystická a sladce balzámová vůně odstraňuje negativní energie. Skvěle se hodí do každé domácnosti nebo kanceláře k vyčištění prostoru a navození pozitivních vibrací. Posilují lásku a štěstí, prohlubují kreativitu a meditace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrinivas Sugandhalaya je přední indický výrobce a dodavatel prémiových vonných tyčinek a vonných kužílků a také proslulé světové řady Satya Sai Baba Nag Champa. Mnohým z vás se vybaví právě tato božská vůně. Veškeré produkty firmy jsou ručně vyráběné za použití techniky masala/flora z nejkvalitnějších surovin, čistých výtažků a jemných vonných olejů. Tento přístup je návratem ke kořenům indické kultury a hluboké spirituality.

Vonné tyčinky Satya s vůní posvátného dřeva Palo Santo (březule vonná) jsou ručně rolované a nanášené na bambusovou štěpinu. Výrazná, sladce balzamická a podmanivá vůně působí proti stresu, odstraňuje napětí, uklidňuje tělo i mysl a navozuje příjemný pocit klidu a harmonie. Intenzivně vyčistí a provoní prostor i dlouho poté, co tyčinky dohoří.

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • tyčinky uvolňují dlouhotrvající vůni Pala Santa, sladce balzamickou s tóny kokosu a mandlí, jemně pryskyřičnou, dřevitou, s výraznými orientálními a exotickými podtóny, o které se postará směs koření masala a santalové dřevo
 • balzamicky uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • účinně čistí prostory, atmosféru, auru, osoby, předměty, emoce a čakry od všech nahromaděných negativních energií
 • přináší úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • zbavují strachu, posilují sebevědomí, tvořivost a kreativitu
 • vnáší světlo a jas do života stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přitahují lásku, štěstí, úspěch a radost do života
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům
 • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu netestováno na zvířatech

účinky: silná očista, ochrana, dezinfekce vzduchu, uvolnění, rovnováha, sebevědomí, sebevyrovnanost, odvaha, kreativita, úspěch, prosperita, hluboký vnitřní klid, láska, štěstí, meditace, šamanismus, duchovní rozvoj

Náš tip: Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě nebo emocionálně rozrušení. Uklidňující účinky se dostaví téměř okamžitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Užití: Meditace, Ochrana, Pro lásku, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 15 g
Vůně: dřevitá, květinová, orientální, sladce balzamická
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: