Stojánek na vonné tyčinky CHAMPACA dřevo

79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem

Ručně vyřezávaný dřevěný stojánek na vonné tyčinky s jemnými orientálními motivy ve tvaru lyže vynikne v každém interiéru. Jednoduchý a praktický pomocník pro pálení a vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek s dlouhou bambusovou štěpinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

CHAMPACA dřevěný stojánek na vonné tyčinky:

  • ručně vyrobený dřevěný stojánek ve tvaru lyže
  • z velmi kvalitního a odolného exotického dřeva
  • s jemnými orientálními motivy
  • účinně zachytí všechen spadaný popel ze zapálených tyčinek
  • vhodný pro všechny vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou

Tyčinku umístěte do otvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stojánky
Barva: hnědá
Délka: 27 cm
Šířka: 3,5 cm
Typ produktu: Dřevěné stojánky
Země původu: Indie
Vhodné pro: vonné tyčinky s bambusovou štěpinou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: