LOTOSOVÉ SRDCE stojánek na vonné tyčinky z mastku

164 Kč 135,54 Kč bez DPH
Skladem

Srdce a posvátný lotosový květ, ideální kombinace pro vaše slavnostní a láskyplné vykuřování. Rozkošný stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce, ručně vybroušený z červeného mastku a zdobený reliéfem lotosového květu bude zaručeně ozdobou každého interiéru. Hodí se zejmána pro dekoraci na Valentýna, romantické večeře při svíčkách, oslavách výročí svatby, seznámení apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva úžasné a posilující symboly lásky - srdce a lotosový květ. To vše v jednom krásném a romantickém stojánku z přírodního červeného mastku, určeného pro vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek. Stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce posílí ve vašich prostorách energii čisté lásky a dokonalé harmonie. Skvěle se hodí pro všechny slavnostní a romantické okamžiky, jako je oslava svátku svatého Valentýna, výročí vašeho seznámení, svatby, večeře při svíčkách a jiných romantických okamžicích. 

  • ručně broušený stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce z červeného mastku a bohatě zdobený bílými reliéfy se vzorem posvátného a posilujícího symbolu lásky, života a znovuzrození - lotosového květu
  • vhodný pro vykuřování 1 ks vonných tyčinek s úzkou bambusovou štěpinou a jednoho vonného františka - ideální pro všechny slavnostní a romantické příležitosti, večery při svíčkách, oslavy Valentýna, výročí svatby, apod. 
  • kámen mastek se od dob starověku s oblibou používá pro výrobu nejrůznějších dekorativních a řemeslných předmětů, soch a jiných uměleckých děl. Mastek je uklidňujícím kamenem, který vám může pomoci najít nový směr, inspiraci a chuť do života
  • posiluje lásku, vztahy, sebevědomí, duchovní uvědomění, laskavost, schopnost vcítění se a soucit
  • na fyzické úrovni mastek harmonizuje játra, žlučník, zažívací orgány, podporuje trávení a posiluje zrak

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné stojánky
Barva: červená
Délka: 10 cm
Materiál: mastek
Šířka: 11 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: