PALO SANTO & KOPÁL prémiové šamanské tyčinky z PERU

275 Kč 227,27 Kč bez DPH
Skladem

Dopřejte si mimořádný zážitek z intenzivně očistné vůně prémiových šamanských vonných tyčinek v harmonické kombinaci sladce balzamického Pala Santa a magicky zemitého černého mayského kopálu! Dvě z našich nejoblíbenějších vonných látek Palo Santo a černý kopál jsou ve své zcela čisté a přírodní podobě ručně nanášeny a rolovány domorodými peruánskými kmeny a jsou určeny především k energetickému čištění prostor, osob a předmětů, podobně jako bílá šalvěj. Díky kopálové pryskyřici intenzivně vyčistí i velmi těžké a silně zanesené energie. Jejich vonný dým vám poskytne ochranu před vnějšími i vnitřními zlými silami a zároveň podporuje lásku a čistotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto prémiové vonné tyčinky jsou ideální pro snadné každodenní vykuřování. Synergie dvou vonných látek - jemně mletého dřeva Palo Santo a čisté pryskyřice z mayského černého kopálu zaručuje intenzivní a hloubkové pročištění místností, osob a předmětů od všech ulpělých negativních energií. Silný dým a zcela autentické pryskyřičné, sladce balzamické aroma vyrovnává energie, harmonizuje, posiluje mysl a ducha, prohlubuje intuici a inspiraci, odstraňuje stres a podrážděnost. Skvěle se hodí k očistným obřadům, meditacím, relaxaci a dezinfekci předmětů osobní potřeby (roušky, mobily, brýle apod.). Černý mayský kopál poskytuje vám i vašemu obydlí výraznou ochranu před zlými vlivy a zároveň uzemňuje.

Palo Santo vydává při vykuřování mimořádně příjemnou a hluboce uklidňující vůni. Jeho výrazné a sladce dřevité aroma s jemným nádechem kokosu působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě. Účinek balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silné harmonizační účinky.

Černý mayský kopál pochází ze stromů Protium grandifolium, které patří stejně, jako Palo Santo do čeledi rodu Bursera (březule) a ze všech druhů kopálu je nejušlechtilejší a také nejvzácnější. Při vykuřování vydává velmi živou a bohatou vůni, která je komplexní a mnohovrstvá. Vyznačuje se výrazně svěžími, zemitými a pryskyřičnými tóny, ve kterých najdete stopy květin, čerstvého mechu a sladce balzamického dřeva. Jeho dým má při vykuřování rychlé a výrazně očistné účinky na tělo, duši, ducha i mysl. Skvěle vám poslouží k dokonalému uvolnění a hluboké relaxaci. Podporuje duševní jas, pohodu a celkovou harmonii. Otevírá srdce čisté lásce a uklidňuje smysly. Navozuje spojení mezi naším světem a světem duchovním. Mayové a Aztékové považovali kopálovou pryskyřici za nebeskou a posvátnou, ztělesňující přítomnost „božského“. V mayské „Knize moudrosti“ je napsáno, že kopál byl ze stromu života extrahován bohem Země a lidem dán jako vzácný dar. Mnoho domorodých kultur střední a jižní Ameriky vykuřovalo a dodnes vykuřuje kopál k uctění bohů při svých náboženských, magických a duchovních obřadech.

Tradiční vonné šamanské tyčinky Palo Santo & Černý kopál jsou dovážené přímo z Peru.

  • zcela 100% přírodního rostlinného původu
  • mimořádná kvalita a čistota zpracování
  • vhodné pro vegany
  • ručně vyráběné a válcované řemeslníky z Piury v severní části Peru z nejlepšího a na prášek rozemletého dřeva Palo Santo a čisté kopálové pryskyřice, které se sklízí udržitelným způsobem v jihoamerickém amazonském deštném pralese ze stromů, které spady přírodní cestou
  • díky tomuto procesu je umocněna koncentrace obsažených vonných olejů a výsledné intnezivní aroma, které zesílí duchovní záměry a čistý smyslový prožitek
  • neobsahují dřevěné uhlí ani jiná aditiva (nezpůsobují tak při vykuřování možné podráždění dýchacích cest)
  • posvěcené šamanskými indiány
  • krásně zabalené v přírodní recyklované kraftové obálce
  • poutavý obal zdobí atraktivní design, který je inspirovaný domorodými kulturami Jižní Ameriky
  • dlouhá doba hoření: cca 1,5 - 2 hodiny v závislosti na velikosti prostoru a proudění vzduchu

Způsob použití: tyčinky mají velmi krátkou bambusovou štěpinu, která se nevejde do většiny běžných stojánků pro vonné tyčinky. Doporučujeme jí proto zapíchnout do keramické nebo kovové misky (nádoby, kadidelnice), kterou před tím naplníte pískem nebo solí. Tyčinka má široký (až 8 mm) průměr, hoří velmi dlouho a dým z ní je opravdu intenzivní. Po cca 20 minutách hoření skvěle očistí prostor o velikosti 40 m2. Po té jí můžete uhasit v písku a použít opakovaně (vyjde až na 5 použití!).Z našich osobních zkušeností vyčistí prostor i auru stejně rychle a dokonale jako šamanské vykuřovací svazky.

Zapalte si vonnou tyčinku a nechte se unášet jejím očistným a sladce balzamickým povznášejícím dýmem do stavu naprosté blaženosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 4 ks vonných tyčinek
Délka: 19,5 cm
Průměr: 8 mm
Užití: Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Vůně: bohatá, lesní, pryskyřičná, sladce balzamická, svěží, ušlechtilá, zemitá
Země původu: Peru
Složení: 100 % přírodní čisté práškové dřevo Palo Santo a pryskyřice černého kopálu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: