Dárková sada BÍLÁ ŠALVĚJ & PALO SANTO

1 440 Kč 1 190,08 Kč bez DPH
Skladem

Rozdávejte radost vyjímečnými dárky! Vybrali jsme naše nejprodávanější vykuřovadla Bílou šalvěj a Palo Santo a vytvořili krásnou dárkovou kazetu, kterou zajisté potěšíte každého milovníka přírodních vůní. Balení obsahuje svazek Bílé šalvěje, dřevěný špalíček Palo Santo, selenitovou tyčinku, přírodní vonnou sójovou svíčku ve skle a vykuřovací mušli Abalone. Naše voňavé poklady v krásném eko balení udělají radost pod každým stromečkem. Ideální dárek pro maminku, tatínka, babičku, přítele či přítelkyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková vánoční sada je nakombinována vašimi nejoblíbenějšími vykuřovadly - Bílou šalvějí a posvátným Palem Santem. Vše je pečlivě a s láskou zabaleno do pěkné krabičky z recyklovaného papíru s průhledným víkem a slavnostně vánočně dozdobeno.

Dárkový set Bílá šalvěj & Palo Santo obsahuje:

  • Vykuřovací svazek Bílá šalvěj - s nádhernou bylinkovou a silně očistnou vůní
  • Špalíček dřeva Palo Santo
  • Vykuřovací mušle Abalone v extra kvalitě pro odkládání vykuřovadel a zachycení spadaného popela
  • Rituální svíčka Šalvěj a Levandule - přírodní ručně vyráběná sójová svíčka od Organic Goodness Smudge s kousky šalvěje a levandule
  • Selenitová tyčinka - k zesílení pozitivních energií

Bílá šalvěj a Palo Santo jsou dvě posvátné šamanské a silně očistné vůně se širokým léčebným a magickým využitím. Při vykuřování se používají pro očistu, ochranu, k odstranění negativních energií, zlých a nežádoucích duchů i bytostí. Poskytují duchovní sílu, přitahují, hojnost, bohatství a prosperitu. Jejich vonný dým má antimikrobiální vlastnosti a pomáhá při odstraňování až 94 % bakterií přenášených vzduchem. 

Palo Santo znamená v překladu „Svaté dřevo“. Jedná se o přírodní aromatické dřevo s výraznými sladce balzamickými tóny, po tisíce let používané v Peru a oblasti Amazonie domorodými obyvateli, jako duchovní prostředek a vykuřovadlo pro ochranu, očistu a léčení. Přitahuje štěstí, doplňuje životní sílu, odstraňuje špatné energie. Ulevuje od nervozity, stresu, napětí. Navozuje pocity vnitřní spokojenosti, blaženosti a bezstarostnosti.

Selenit je používán pro energetickou očistu prostoru, objektů nebo osob. Jeho schopnost absorbovat negativní energie a odstraňovat je z prostoru či objektu ho činí výborným nástrojem pro očistu a ochranu. Jeho klidná energie a schopnost otevírat korunní čakru může pomoci při hlubším spojení s vyšším vědomím a duchovním růstem. Selenit je považován za krystal, který podporuje komunikaci s vysokými duchovními entitami a anděly. Mnozí ho využívají při meditacích nebo rituálech k posílení své spojitosti s vyššími rovinami existence.

Potěště své blízké voňavým dárkem, který je pohladí a zahřeje na duši!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Kategorie: vánoce, dárky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: