Degustační a dárková sada VZÁCNÝCH PRYSKYŘIC

589 Kč 486,78 Kč bez DPH
Skladem

Nejlepší dárek je zážitek! Dopřejte sobě a svým blízkým zážitek voňavý. Vonný dým z čistě přírodních pryskyřic uvolňuje a harmonizuje mysl, navozuje příjemnou uklidňující atmosféru, čistí a dezinfikuje vzduch, provoňuje prostor a odstraňuje nahromaděné negativní energie. Vybrali jsme devět nejoblíbenějších vzácných pryskyřic a vložili je do elegantní plechové dózy. Vznikl tak dárek, který ocení milovníci krásných vůní při ochutnávání toho nejlepšího z tradičních vykuřovadel. Vydejte se na setkání s nádherným a bohatým aroma ze všech koutů světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné pryskyřice se od nepaměti vykuřují k posvátným, očistným a náboženským rituálům. Jsou čistě přírodního složení a získávají se z různých druhů stromů a dřevin z nejrůznějších koutů světa. Obsahují vysoké množství éterických olejů, díky kterým jsou využívány nejen k vykuřování, ale i pro výrobu esenciálních olejů, které se dále používají např. v aromaterapii, při výrobě parfémů, v kosmetice apod. Mezi nejznámější patří kadidlo, myrha, jantar a benzoe.

Zapálení vonné pryskyřice přináší hluboký smyslový zážitek. Vonný dým uvolňuje do prostoru příjemné pozitivní energie, čistí a dezinfikuje vzduch, mění emoce, vnímání a nálady. Povzbuzuje a uklidňuje mysl, uvolňuje napětí, odplavuje stres, strachy i obavy. Skvěle se hodí k meditacím, prohlubuje ducha, navozuje spojení s božskými bytostmi a rozšiřuje vědomí.

Pečlivě jsme vybrali devět nejprodávanějších pryskyřic a vložili je do praktické plechové krabičky, kterou jsme opatřili vkusným papírovým přebalem a naším logem. Vznikl tak krásný dárek, který potěší vaše blízké na Vánoce, při nejrůznějších výročích a oslavách.

Sada je nejen dárková, ale slouží i jako degustační pro ty z vás, kdo si chtějí ochutnat více pryskyřic najednou. Každá z pryskyřic je jedinečná a poskytne vám nevšední zážitek z těch nejlepších vůní světa.

Dárková a degustační sada vzácných pryskyřic obsahuje:

Opoponax - čistí, ochraňuje, vyrovnává emoce a uzemňuje

Kafr - uvolňuje dýchací cesty, dezinfikuje vzduch a projasňuje mysl

Benzoe Sumatra - pomáhá k dokonalému uvolnění a relaxaci

Damara - projasňuje, prosvětluje a přináší radost do života

Styrax - navozuje láskyplnou a romantickou atmosféru

Palo Santo - tradiční šamanská vůně pro navození stavu blaženosti

Kadidlo Etiopie - blahodárné a uklidňující účinky, vhodné k meditaci

Borovice - výrazně očistná, posilující, uklidňující a energetizující

Myrha - posvátná vůně, která přináší hluboký klid a mír

Balení: Designová plechová krabička se zlatým víkem a logem Vykurovadla. cz obsahuje devět vzorků čistých pryskyřic v malých plechových dózičkách s průhledem a praktickým šroubovacím úzávěrem. Každá dózička je zespodu označena názvem pryskyřice v krabičce je vložen stručný popis jednotlivých druhů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Užití: Afrodiziakální, Duchovní, Harmonizace, Klidný spánek, Kreativita, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Posílení, Pro lásku, Projasnění, Prosperita, Proti stresu, Sebevědomí, Silná očista, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Velikost: 11 x 11 cm
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Vhodné pro: nevšení dárek pro vaše blízké, testování a degustaci jednotlivých vůní
Obsah: obsahuje 9 ks dózićek s vykuřovadly
Váha: cca 160gr. brutto, cca 56gr. netto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: