JIN a JANG stojánek na vonné tyčinky

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Masivní ručně vyráběný stojánek na vonné tyčinky ve tvaru lyže z kvalitního dřeva, zdobený energetickým symbolem Jin a Jang, který posiluje a umocňuje váš vykuřovací obřad. Jin-Jang symbolizuje život, zdraví, harmonii, rovnováhu, dualitu a trvalou existenci. Když se Jin a Jang nacházejí v rovnováze, je tělo zdravé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

JIN a JANG stojánek na vonné tyčinky:

  • ručně vyrobený dřevěný stojánek ve tvaru lyže
  • kvalitní dřevo, které vyniká svou jedinečnou strukturou a nádhernou barevnou kresbou
  • zdobený prastarým energetickým symbolem Jin a Jang, který umocňuje a posiluje váš vykuřovací obřad
  • účinně zachytí všechen spadaný popel ze zapálených tyčinek
  • vhodný pro všechny vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou

Tyčinku umístěte do otvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stojánky
Délka: 27 cm
Šířka: 3,5 cm
Země původu: Indie
Vhodné pro: vonné tyčinky s bambusovou štěpinou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: