6. ČAKRA TŘETÍ OKO, vonné tyčinky

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Vonné tyčinky Šestá čakra dovršuje vědomé vnímání bytí. Je to sídlo vyšších duchovních sil. Šestá čakra je v našem životě sídlem uvědomovacích procesů, můžeme tak vytvářet nové reality a staré rušit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každé realizaci v našem životě předchází myšlenky, představy, které mohou vycházet buď z podvědomých emočních vzorů, nebo může být jejich zdrojem poznání skutečnosti. Šestá čakra je v našem životě sídlem uvědomovacích procesů, můžeme tak vytvářet nové reality a staré rušit.

Šestou čakrou se dovršuje vědomé vnímání bytí. Je to sídlo vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností, rozlišování, paměti a vůle. Na tělesné rovině pak představuje čakra „třetího oka" nejvyšší řídí centrum centrálního nervového systému.

Při správné funkci je zdrojem kreativity, inteligence a rozhledu, podporuje naši představivost a vnímavost. Při harmonické funkci šesté čakry pravděpodobně také máme dobře vyvinutu schopnost vizualizace a chápeme mnohé souvislosti intuitivně. Blokády a disharmonie se projevují životem bez plánu, nestabilností, častou změnou partnerů, pracovních míst a bydliště. Dále též pokusy působit na druhé lidi demonstrací vlastní moci nebo uspokojení vlastních myšlenek. V takovém případě bývá ještě obvykle porušena čakra solar-plexu a málo rozvinutá čakra srdce a temene hlavy.

Umístění : je umístěna na čele mezi obočím.

Barva : indigová, někdy také žlutá a fialová

Smyslová funkce : všechny smysly, také nadsmyslové vnímání

Základní princip : poznání bytí, vidět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: