Růže nebeské vonné tyčinky

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem

Růže, Blue Line, čistě přírodní vonné tyčinky. Přeneste se spolu s královnou květin do světa lásky, něhy a romantiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Nechte se hýčkat a rozmazlovat květinovou vůní z Orientu. Přeneste se do světa lásky, vášně, něhy a romantiky.

  • Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.
  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací. 
  • Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Růže se zcela oprávněně nazývá "Královnou květin". Je matkou všech vůní, pradávným symbolem lásky, vášně a romantiky.  Růži přivezli z Orientu do Evropy poprvé ze svých výprav Křižáci. Vůně růže má silný vliv na naše emoce. Má jemný, květinový a smyslný nádech, který uvolňuje a rozjasňuje náladu. Růže se pro své afrodisiakální účinky používá ve všech směsích pro lásku a erotiku. Celkově uklidňuje, odstraňuje stres, napětí a deprese, ůčinně pomáhá při bolestech hlavy. Posiluje srdeční čakru. Růže je také bylina ochranná, která dokáže zlomit lecjaké kouzlo. Dovolte jedinečné vůni růží otevřít svá srdce lásce!

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nebeské tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: