Řecké chrámové kadidlo RŮŽE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Růže - vonná esence lásky. Vzácný olej z růže damašské, královny všech květin, vydává při vykuřování něžnou a velice jemnou vůni s příjemně sladkými a intenzivně květinovými tóny, která blahodárně působí na naší psychiku, projasňuje myšlenky, uvolňuje napětí a zlepšuje náladu. Léčí všechny srdeční, vztahové a citové záležitosti. Je to vůně radosti, štěstí a blaženosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Růže:

  • žádná jiná květina nevzbudila tolik poezie, lásky či touhy a žádná jiná je nevyjadřovala lépe. Krása růže vzkvétala přes 5000 let. Její vůně je par excellence, květinově smyslná a erotická, hřejivá, ale i pikantně asertivní
  • růžový esenciální olej byl vždy oblíbeným, byť velice drahým a luxusním, parfumérským a kosmetickým produktem. Je zasvěcen bohyním lásky - Afroditě a Venuši. Hojí a léčí všechny srdeční záležitosti, citové problémy, zlomená srdce a milostná zklamání. Posiluje srdeční čakru.
  • v aromaterapii a vykuřování přináší na svých posvátných křídlech nejen poselství lásky, krásy, čistoty a nevinnosti, ale i radost, štěstí a vášeň. Je zdrojem ženské síly, intuice a tajemství. Uvolňuje a rozpouští negativní energie, projasňuje a zlepšuje náladu, podporuje laskavost, dobromyslnost a schopnost soucitu. 
  • vhodné pro znamení zvěrokruhu: Ryby, Býk, Vodnář

užití: láska, vztahy, manželství, partnerství, krása, léčení, romantika, snění, vášeň, sebevědomí, afrodiziakum, ženskost a plodnost, intuice, tvořivost, úspěch, prosperita, bohatství, štěstí a blahobyt

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: