Řecké chrámové kadidlo HYACINT vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Svěží a ušlechtilá vůně velice vzácného hyacintového oleje, spolu se sladkou a exotickou vůní kadidla od vás při vykuřování zažene během okamžiku všechny chmury. Je to vůně jara, nových příslibů, začátků a radostných očekávání. Hyacint je užiečný zejména při všech stavech emocionálního vyhoření, zklamání a citové bolesti. Léčí závislosti, pomáhá překlenout období v těžkých časech truchlení a ztráty milované osoby. Pomůže vám překonat strach a obavy z nové kapitoly vašeho života nebo při rozpadu vztahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Hyacint:

 • svěží vůně hyacintů probouzí sny o jaru - ušlechtilé tóny velmi vzácného hyacintového éterického oleje a  sladkého kadidla se vyznačují výraznou a smyslnou květinovou nótou, s jemnými zelenými a vodními akordy
 • hyacinty jsou symbolem mládí, vniřního klidu, síly a nových začátků
 • vykuřování této dokonale a harmonicky sladěné vonné kompozice se perfektně hodí zejména pro ty, kdo si chtějí udržet věčné mládí. V obodobí puberty pomáhá mladým lidem překonat a správně zpracovat složité období dospívání - přechod z dětství do dospělosti. Úspěšně léčí citová zklamání z prvních, nezralých lásek, nečekaných rozchodů a žárlivostí, kterou jsou charakteristickým znakem tohoto životního období.
 • vůně hyacintu podává pomocnou ruku k hojení všech zlomených srdcí, otevře vás nové naději a víře v lásku i doboru budoucnost, uleví vám při zklamání, emocionální bolesti, stavech truchlení ze ztráty milované a blízké bytosti, ukáže vám cestu, jak přijmout tuto bolestnou skutečnost, začít nový život a nebát se toho, co vás teprve čeká
 • léčí city, srdce, emoce a zklamání, podporuje věčné mládí, svěžest ducha, nové začátky a projekty, dodává novou sílu a chuť do života a to i v těch nejtěžších životních okamžicích, víra, naděje, optimizmus
 • příjemně osvěžuje a parfemuje vzduch
 • vhodné pro znamení zvěrokruhu: Ryby, Štír, Rak

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

 • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
 • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
 • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
 • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: