Řecké chrámové kadidlo MAGNOLIE vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Magnolie je oslnivá kráska s překrásnými květy a jedinečnou, sladce ovocnou a lehce pikantní, květinovou vůní, která se vyznačuje sedativními, uklidňujícími a konejšivými účinky. Osvěžuje ducha i mysl, podporuje vnitřní poznání, osvobozuje nás od všeho svazujícího a omezujícího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Řecké chrámové kadidlo Magnolie:

  • vzácný a jedinečný esenciální olej lisovaný z květů magnolií nás obohacuje svou lehkou, květinovou vůní, s ovocnými a pikantními tóny, jež je příjemně sladká a exotická
  • Magnolie mají fascinující původ, společný s prehistorickými fosíliemi, starými téměř 100 milionů let. Pochází z tropických oblastí Asie, hojně jsou rozšířeny v Číně, kde se staly nepostradatelným pomocníkem tradiční medicíny a jsou zde vysoce ceněny pro jejich terapeutické vlastnosti.
  • při vykuřování se líbezná vůně magnolie rychle line do okolního prostředí a vytváří tak hluboké pocity dokonalého uvolnění
  • má výrazné sedativní účinky, díky vysokému obsahu linaoolu, který působí blahodárným, uklidňujícím dojmem na naše smysly - je uvolňující, tišící, protizánětlivý, anti-stresový, relaxační, povznášející - zbavuje nás strachů a napětí. Rezonuje se čtvrtou, srdeční čakrou, kterou uvádí do rovnováhy a harmonie. Vhodná vůně pro ženy v období menstruačního cyklu.
  • krása, láska, svěžest, čistá mysl, napomáhá vidět a přijímat realitu, odhaluje pravdu a zbavuje nás sebeklamu, podporuje vnitřní poznání, osvobozuje, dodává životní sílu a energii

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: