Řecké chrámové kadidlo LILIE 20g

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Majestátní, impozantní, nebeská - tak lze doslova charakterizovat líbezně opojnou a příjemně květinovou vůní jedné z královen květin - okouzlující lilie. Podmanivé, sladce květinové aroma, s něžnými podtóny vanilky, symbolizuje svěžest, čistotu a nevinnost Při vykuřování podporuje lilie duševní a emocionální zdraví, navozuje spojení s bohy, anděly a duchovními průvodci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Lilie:

  • esenciální oleje z lilií patří mezi nejdražší a nejvzácnější vonné silice - vyznačují se příjemně intenzivní,  květinovou  a sladce opojnou vůní, s jemnými vanilkovými podtóny, mimořádné čistoty a svěžesti. V kombinaci s prvotřídním kadidlem vytvářejí jedinečnou vonnou substanci, která si zcela podmaní vaše smysly
  • Lilie jsou v magii úzce spojeny s planetou Merkur, měsícem, vodními znameními zvěrokruhu, láskou a emocemi. Používají se také k ochraně před všemi nežádoucími vlivy, negativními bytostmi, proti zlým kouzlům a kletbám, jež mají moc zlomit. Upevňují lásku a manželské svazky. Zbavují nočních můr a zajišťují klidný spánek.
  • v aromaterapii a vykuřování podmanivá vůně lilie účinně léčí veškeré depresivní stavy, včetně příčin - dokáže rychle odbourat stresy, napětí, strachy, stavy úzkosti a podrážděnosti. Nesebevědomým jedincům navrací ztracenou sebedůvěru, posiluje mysl a duševní zdraví, tiší, uklidňuje, vnáší do vašeho života radost, štěstí a uvědomění si vlastní ceny
  • navozuje pocity lehkosti, bezpečí, jistoty, důvěry, klidu a  lásky, - zajišťuje spojení s božskými bytostmi, světem andělů a duchovních průvodců, usnadňuje komunikaci, prohlubuje intuici, podporuje kreativitu, tvořivost a víru v lepší život
  • vhodné pro vodní znamení zvěrokruhu: Ryby, Rak a Štír

užití: krása, láska, čistota, nevinnost, sebevědomí, sebedůvěra, síla, kreativita, intuice, mládí, věrnost, ochrana, nezávislost, projasnění, meditace

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: