Řecké chrámové kadidlo ZIMOLEZ vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Nápadná a uhrančivá vůně kalichovitých bílých květů okrasného zimolezu v kombinaci s příjemně sladkým a balzamickým kadidlem v nás při vykuřování probouzí povznášející pocity dobré nálady, svobody, volnosti a radosti ze života. Pomáhá nám překonat a vyloučit všechny překážky, které nás brzdí a omezují a otevřít se čisté lásce, vnímání krásy a všech darů, které nám život přináší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Zimolez:

  • příjemně intenzivní, opojně  květinová a pudrově balzamická vůně zimolezu se po staletí používá jako oblíbená vonná substance do voňavek a parfémů
  • v čínské a japonské medicíně je zimolez tradičně využíván k odstraňovaní jedů a toxinů z organismu, jeho čisté a svěží aroma pomáhá uvolňovat dýchací cesty, podporuje a stimuluje tok životní energie čchi
  • ve vykuřování a aromaterapii se zimolez hojně využívá především pro jeho povznášející a terapeutické účinky na naší mysl a emoce. Napomáhá vám zbavit se všeho negativního a nepotřebného, co si v sobě nesete z minulosti, včetně všech smutků, bolestí a citových zklamání a volně se pohybovat vpřed k lepší budoucnosti
  • přitahuje štěstí, hojnost a bohatství, zlepšuje intuici, dodává sebevědomí, volnost, svobodu a nezávislost, inspiraci, naději, pokrok a jednotu

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: