Řecké chrámové kadidlo NOČNÍ KVĚTY vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Vůně, kterou dobře znáte ze svých letních dovolených u moře a která vám nyní přináší středomořskou atmosféru k vám domů! Překrásná směs prvotřídního kadidla, obohacená o luxusní a doslova omamnou vůni sladce květinové královny noci - subtropické bougainvilie. Vůně plná tepla, lásky, radosti, štěstí a uvolněnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Noční květy: 

  • ušlechtilá, rafinová, opojně smyslná, toužebná, příjemně sladce květinová vůně královny noci - subtropické bougainvilie - bohatá a plná
  • vůně, kterou dobře znáte ze svých letních dovolených u moře a která vám nyní přináší středomořskou atmosféru k vám domů
  • svěžest, lehkost, hravost, touha, uvolnění, opočinek, relaxace, povzbuzení, nenucenost, svoboda, volnost, nezávislot, harmonie, štěstí, láska, smyslnost a romantika

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Řecká chrámová kadidla
Užití: Harmonizace, Pro lásku, Prosperita, Štěstí a radost
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: