Řecké chrámové kadidlo KVĚTY POUŠTĚ 20g

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlová směs s názvem Květy pouště se vyznačuje zcela zvláštní a originální vůní tepla, slunce, kadidla, santalového dřeva, květin a vonných pryskyřic, s hřejivými podtóny sladkého medu a afrodiziakálního pižma. Uzemňuje, navozuje pocity dobré nálady a harmonizuje psychiku. Ulevuje od stresu, nervozity a napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Květy pouště:

  • jedinečná, teplá a slunečná vůně kadidla, santalového dřeva, exotických květin, s příjemně hřejivým podtónem sladkého medu a lehce afrodiziakálním pižmovitým závěrem
  • jedinečná vonná kompozice, která vás při vykuřování dokonale uvolní, zklidní a uzemní. Ztišuje a uklidňuje mysl i emoce, proto se výborně hodí k meditacím, cvičení jógy, Tai-chi, Čhi kungu apod.
  • uvolnění, uzemnění, uklidnění, povzbuzení, smyslnost, afrodiziakum, harmonizace psychiky, pocity dobré nálady a pohody

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: