Řecké chrámové kadidlo CITRON vykuřovadlo

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Řecké chrámové kadidlo, je exkluzivní vykuřovací směs prvotřídního kadidla nejvyšší kvality. Ručně vyráběné mnichy na ostrově Athos dle starých a tradičních postupů. Kadidlo Citron svou příjemně svěží, jemně citrusovou a balzamickou vůní přinese světlo a čistotu do vašeho domova a vaší mysl zbaví všech negativní myšlenek i energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Řecké chrámové kadidlo Citron: 

  • delikátní, příjemně lehká vůně se vyznačuje svěžími tóny šťavnatých citrusových plodů a sladce balzamické vůně exotického kadidla
  • vnese čistotu, světlo a jas nejen do vašich prostor, ale do vaší mysli
  • uvolňuje a uklidňuje, zbavuje stresu a napětí, čistí negativní emoce i myšlenky, má silné ochranné i očistné účinky, podněcuje reflexy, zbavuje přetížení a osvěžuje při mentálním i psychickém vyčerpání
  • citron se od dob starověku vykuřuje jako ochrana proti všemu zlému a negativnímu
  • dodává sebevědomí, novou sílu a šíří kolem sebe pozitivní energii
  • ochrana, pomoc, podpora, léčení, bezpečí, nová chuť do života a životní síla, posiluje, pomáhá

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řecká chrámová kadidla
Užití: Léčení a uzdravení, Ochrana, Posílení, Prosperita
Váha: 20 g
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: