Vonný kužílek Citronová tráva balení 10ks

69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vánoční vonné jehlánky s osvěžující vůní sladkých citrusových plodů dodá vašim prostorům příjemně sváteční atmosféru, uleví vám od napětí a stresu z předvánočních příprav, doplní životní energii a oživí unavenou mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lemongrass, u nás též známý pod názvem citronová tráva, je vytrvalá tropická tráva, z jejíchž listů se lisuje éterická silice s výraznou a svěží citrusovou vůní, která se díky blahodárným účinkům na lidskou psychiku, hojně využívá v aromaterapii, parfumerii, kosmetice a obřadech vykuřování. Působí kladně nejen na lidskou psychiku, ale díky obsaženým flavonoidům, je povážána za rostlinku s účinky léčivými.

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednodušší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete je použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rožhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Citronové trávy:

  • svěží, sladce citrusová a exotická vůně, s lehce kořeněným podtónem velmi účinně vyrovnává a harmonizuje lidské emoce
  • uvolňuje, uklidňuje, čistí, harmonizuje, posiluje, povzbuzuje - dodává životní sílu a vitalitu
  • odstraňuje stres, napětí a nervozitu - zvláště vhodná ve stavech šoků, traumat a depresí
  • zklidňuje mysl, pomáhá nám nalézt vnitřní klid a stabilitu
  • zmírňuje únavu, revitalizuje, pomáhá proti bolestem hlavy a migrénám, desinfikuje vzduch a odpuzuje hmyz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: