Kadidelnice litinový KOTLÍK WICCA

489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem

Masivní rituální kotlík pro vykuřování kadidel, pryskyřic, vonných dřev, tyčinek a směsí. Malý kotlík černé barvy je vyroben z kvalitní litiny, s praktickým držadlem a pokličkou. Skvěle se hodí pro menší oltáře a rituální obřady. Z obou stran zdobený tradičním Wicca symbolem -- Trojitou měsíční bohyní, která propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou magickou moc a sílu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční kotlík patří v magii k nejstarším rituálním předmětům. Symbolizuje čistou lásku, znovuzrození, plodnost, tvořivost, přijímání, harmonické sjednocení ohně a vody, přeměnu, stále se opakující cykly, životní sílu a energii.

Alchymisté používali masivní litinové kotlíky pro přípravu rituálních pokrmů, nápojů, lektvarů a odvarů z kořenů i bylin. Pomocí kotlíku uskutečňovali procesy transformace -- přeměňovali v něm energii na další, výše vibrující. V kotlíku se síly mohou sjednocovat, rozpouštět, osvobozovat a měnit. Magický kotel se umisťuje doprostřed rituálního místa a představuje ženskou polaritu. Vaření a míchání bylinek, rostlinek a nejrůznějšího koření bývalo doprovázeno aktivováním přírodních sil, kouzelnými formulemi a zpěvem manter. Takto připravené a energeticky nabité nápoje i pokrmy byly hodnotné a požehnané nejen pro fyzické tělo, ale i duši a magii přírody.

Kotlíky se s oblibou využívají i k účelům vykuřování, kterému dodávají fantastické kouzlo a zvláštní magickou sílu, charakteristickou pro symbol, kterým jsou ozdobeny.

Kadidelnice rituální kotlík WICCA:

  • masivní litinové provedení, s praktickým držadlem, robustní pokličkou, na třěch izolačních nožkách
  • zdobený ochranným a magickým reliéfem Trojité měsíční bohyně (tradiční symbol Wicca), který propůjčuje celému rituálu svou sílu a energii
  • skvělý pomocník přo všechny magické obřady a riutály
  • slouží k transormaci sil a energií
  • očišťuje a spojuje vše, co do něj bylo dáno
  • lze v něm připravovat účinné magické nápoje, pokrmy a lektvary
  • vhodný také jako kadidelnice pro pálení a vykuřování všech druhů pryskyřic, bylin, vonných dřev, směsí a vonných tyčinek
  • snadný a jednoduchý přenos, manipulace i údržba
  • použití: doma, na zahradě, v přírodě

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální kotlíky kadidelnice
Barva: černá
Materiál: litina
Průměr: 7,5 cm
Váha: 750 g
Výška: 8,5 cm
Vhodné pro: vykuřování, obřady, rituály, míchání pokrmů a lektvarů
Vykuřování: s pískem, na uhlíku, plátek mica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: