Kadidelnice litinový KOTLÍK PENTAGRAM velký

1 446 Kč 1 195,04 Kč bez DPH
Skladem

Užijte si svůj vykuřovací obřad po vzoru starých alchymistů! Úžasný masivní kotlík dodá vašemu kouři nádech mystiky a ochranný symbol pentagramu mu propůjčí svou magickou sílu, energii a moc. Můžete v něm vykuřovat všechny druhy kadidel, pryskyřic, vonných dřev, bylin i směsí. S odnímatelnou pokličkou a praktickým držadlem pro přenos a použití i ve venkovním prostoru. Skvěle se hodí pro rituální přípravu a míchání pokrmů, nápojů i bylinných odvarů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční kotlík patří v magii k nejstarším rituálním předmětům. Symbolizuje čistou lásku, znovuzrození, plodnost, tvořivost, přijímání, harmonické sjednocení ohně a vody, přeměnu, stále se opakující cykly, životní sílu a energii.

Alchymisté používali masivní litinové kotlíky pro přípravu rituálních pokrmů, nápojů, lektvarů a odvarů z kořenů i bylin. Pomocí kotlíku uskutečňovali procesy transformace -- přeměňovali v něm energii na další, výše vibrující. V kotlíku se síly mohou sjednocovat, rozpouštět, osvobozovat a měnit. Magický kotel se umisťuje doprostřed rituálního místa a představuje ženskou polaritu. Vaření a míchání bylinek, rostlinek a nejrůznějšího koření bývalo doprovázeno aktivováním přírodních sil, kouzelnými formulemi a zpěvem manter. Takto připravené a energeticky nabité nápoje i pokrmy byly hodnotné a požehnané nejen pro fyzické tělo, ale i duši a magii přírody.

Kotlíky se s oblibou využívají i k účelům vykuřování, kterému dodávají fantastické kouzlo a zvláštní magickou sílu, charakteristickou pro symbol, kterým jsou ozdobeny.

Kadidelnice rituální kotlík s pentagramem:

  • masivní litinové provedení, s praktickým držadlem, robustní pokličkou, na třěch izolačních nožkách
  • zdobený reliéfem ochranného a magického symbolu pentagram, který propůjčuje celému rituálu svou moc, sílu a energii
  • skvělý pomocník přo všechny magické obřady a riutály
  • slouží k transormaci sil a energií
  • očišťuje a spojuje vše, co do něj bylo dáno
  • lze v něm připravovat účinné magické nápoje, pokrmy a lektvary
  • vhodný také jako kadidelnice pro pálení a vykuřování všech druhů pryskyřic, bylin, vonných dřev, směsí a vonných tyčinek
  • snadný a jednoduchý přenos, manipulace i údržba
  • použití: doma, na zahradě, v přírodě

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální kotlíky kadidelnice
Barva: černá
Materiál: litina
Průměr: 12,5 cm
Váha: 2,7 kg
Výška: 14,5 cm
Vhodné pro: vykuřování, obřady, rituály, míchání pokrmů a lektvarů
Vykuřování: s pískem, na uhlíku, plátek mica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: