CESTA KE SVĚTLU vykuřovací směs 20g

159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem

Cesta ke Světlu je vykuřovací směs sestavená z péče, lásky a úcty. Je navržena tak, aby poskytla duchovní podporu a uklidnění nejen duši zemřelého, ale i těm, kteří zůstávají za ním, aby se rozloučili a přijali jejich odchod. Tato směs se skládá z výběru bylin, pryskyřic, a aromatických látek, které mají dlouhou historii v tradičních rituálech posvátného přechodu a duchovního uzdravení. Kouř z této směsi doprovází duši zemřelého na věčný mír.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta ke Světlu: Vykuřovací Směs pro poslední rozloučení a usmíření

V životě nás obklopuje řada zážitků, a jedním z nejtěžších je rozloučení se svými blízkými, kdy opouštějí tento svět a vstupují na cestu neznáma. Přestože se střetáváme s jejich fyzickou nepřítomností, jejich duchovní přítomnost zůstává s námi, a poskytuje nám pohodlí a sílu v našem životě. Abychom pomohli naší drahé duši při její poslední cestě a doprovodili ji na místo věčného míru, můžeme se obrátit k vykuřovací směsi nazvané Cesta ke Světlu.

Cesta ke Světlu je vykuřovací směs namýchána s péčí, láskou a úctou. Je navržena tak, aby poskytla duchovní podporu a uklidnění nejen duši zemřelého, ale i těm, kteří zůstávají za ním, aby se rozloučili a přijali jejich odchod. Tato směs se skládá z výběru bylin, pryskyřic a aromatických látek, které mají dlouhou historii v tradičních rituálech posvátného přechodu a duchovního uzdravení.

Při zapálení Cesty ke Světlu vytváříme prostor pro ceremoniální posvátný rituál.  Kouř přináší s sebou naše modlitby, přání a vděčnost duši zemřelého a aby jí poskytly klid a ochranu.

Během ceremonie můžeme tiše přemýšlet o našich vzpomínkách na zesnulého a sdílet příběhy. Tento čas poskytuje příležitost k vyjádření naší lásky a vděčnosti a posiluje pouto, které nás stále spojuje, i když jsou naše cesty rozděleny.

Po skončení můžeme nechat svíčky hořet jako symbol našeho spojení s duchem zemřelého a pokračování jejich světla v našem životě. Proces směřuje k uzavření této kapitoly a otevření se novým začátkům, vědomi si, že naše láska a spojení přetrvávají i přes hranice života a smrti.

Cesta ke Světlu je posvátným darem pro duši zemřelého a pro ty, kteří zůstávají, aby jim pomohli nalézt mír a usmíření v těchto těžkých časech. Ať tato vykuřovací směs osvětluje cestu našim milovaným a naplňuje naše srdce pokojem a nadějí.

Složení 

KADIDLO ETIOPIE

Kadidlo je nejznámější aromatická pryskyřice, po staletí vykuřována k navození meditační atmosféry a očištění od negativních energií. Užijte si jeho blahodárné a uklidňující účinky i vy! 

KOPÁL ČERNÝ

Kopál Negro Sahumerio pochází z Mexika a jedná se o druh černého kopálu s příměsí pryskyřice Palo Santo. Tato intenzivně aromatická pryskyřice se vyznačuje sladce balzamickou a mystickou vůní se silnými očistnými, ochrannými, uklidňujícími a léčivými účinky na fyzické i emocionální úrovni. 

ZLATÉ KADIDLO

Zlaté kadidlo je excelentní a podmanivá vonná směs prvotřídních zlatých kadidel z Ománu a Eritreji a vzácných esenciálních olejů. Jemná květinová vůně, tak elegantní a čistá, se skvěle hodí pro každodenní i slavnostní vykuřování. Hedvábným květům tuberózy a jasmínu dodává svěžesti zelený tón konvalinky a decentní náznak pepře a koriandru. 

SANTALOVÉ DŘEVO

Vonný dým ze santalového dřeva navozuje slavnostní atmosféru, v jejímž středu je touha po vědění a mistrovském umění. Je oblíbeným vykuřovadlem mezi jogíny, protože podporuje meditaci a zvyšuje oddanost Bohu.

LEVANDULE

Levandule je vhodná především pro očistné účely, protože odstraňuje z aury negativní vibrace. Má intenzivní aromatickou vůni, která zklidňuje. Též, při vykuřování, levandule posiluje pocity lásky a míru a proto je vhodná při nervozitě a podrážděnosti.

MYRTA, KOSATEC a další:-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Ochrana, Silná očista
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: