OCHRANA A OPATROVÁNÍ LÁSKY vykuřovací směs 20g

176 Kč 145,45 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřování svůdných a smyslných vůní se již po staletí používá v magických kouzlech a rituálech, spojených s přívábením a udržením lásky. Tato speciální magická směs ochraňuje a posiluje lásku mezi partnery. Zabraňuje všem negativním vlivům a energiím z okolí, které by chtěli vaši vzájemnou lásku negativně ovlivnit a narušit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láska je vzácný dar a je potřeba o tento dar řádně pečovat, posilovat ho a chránit.

Naše speciálně vytvořená magická směs z květů růží, dračí krve a dalších, převážně ochranných bylinek a kadidel, zajistí vašemu láskyplnému vztahu a parnterskému soužití dokonalou ochranu, pravidelné posilování a prohlubování vášně, vzájemné komunikace a tolerance. Přinese do vašeho vztahu klid, mír, harmonii, ale i nové inspirace na to, jak váš vztah, co nejlépe udržovat a dále rozvíjet. Oddejte se ničím nerušené a čisté lásce.

Vykuřování směsi Ochrana a opatrování lásky:

  • delikátně svůdná a smyslná vůně této směsi především posiluje lásku a prohlubuje vášeň mezi partnery
  • ochranná síla dračí krve, jmelí a santalového dřeva zabraňuje všem negativním a rušivým vlivům, aby vstoupily mezi vás a narušily tak harmonický tok poziivní a láskyplné energie mezi vámi
  • lásku mezi partnery je postupem času třeba posilovat a rozvíjet - k tomu je důležitá nejen láska a fyzická přitažlivost, ale i vzájemná tolerance, komunikace a ochota na vašem vztahu a společném soužití dále pracovat. Vykuřování této směsi vám ukáže cestu, jak na to.

Složení: dračí krev, benzoe, jmelí, santalové dřevo, myrha, kadidlo, lístky růží, skořice a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Ochrana, Pro lásku, Projasnění, Sebevědomí, Štěstí a radost
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: