ŽIVOTNÍ SÍLA A ENERGIE vykuřovací směs 20g

176 Kč 145,45 Kč bez DPH
Skladem

Jak již název vypovídá, je zapálení této jedinečné vykuřovací směs vhodné pokaždé, když se cítíte unavení, vyčerpaní, ztrácející chuť do života a potřebujete energetickou vzpruhu, která vám pozvedne náladu a dobije baterky. Příjemná a intenzivní vůně směsi vás posílí, povzbudí mysl a rozproudí životní energii v těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální životní síla (čchi, Ki, prána) je síla, která skrze nás neustále protéká a udržuje nás při životě. Je základem veškerého života. Projevuje se na hmotné i duchovní úrovni. Síla životní energie čchi rozhoduje o zdraví, celkové kvalitě života, o vašem osudu i vyšších cílech.

Aby mohla životní síla čchi harmonicky a nerušeně proudit, je potřeba včas se ubránit působení škodlivých vlivů, které způsobují nesoulad v našem organismu. Udržovat si klidnou a čistou mysl, bez negativních a rušivých myšlenek. Díky tomu může pravá čchi našimi těly nerušeně proudit a duch i esence se uchovají uvnitř.

Jedinečně namíchaná originální směs k vykuřování Životní síla a energie vám napomáhá udržovat čistou a klidnou mysl, posiluje vaše sebevědomí, dává vám touhu a sílu žít a správně využívat své individuální schopnosti, vlastnosti a talent.

  • zbavuje pocitů únavy, stresu, stavů vyhoření a vyčerpání
  • spojuje vás s univerzálním proudem žicota a tím vám dává příležitost zvýšit vaší životní sílu
  • podporuje organismus při psychicky náročném období
  • posiluje při nervové slabosti - zklidňuje úzkosti, nervozitu, žaludeční neurózu, hysterii, paniku, zmírňuje obavy
  • rozptyluje smutek a melancholii
  • obnovuje nadšení a sebedůvěru, účinně posiluje sebevědomí a odvahu

magické užití: vitalita, životní síla, energie, rozvoj osobního potenciálu, posílení nervové soustavy, povzbuzení krevního oběhu

"Zatímco zapaluji tento posvátný oheň, spojuji se s energií, která je ve mně a která mě udržuje při životě. Pravidelně a zhluboka se nadechuji do břicha a přitom cítím, jak mým tělem proudí silná a mocná energie."

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Kreativita, Léčení a uzdravení, Posílení, Prosperita, Sebevědomí
Váha: 20 g
Vůně: bylinková, intenzivní, pryskyřičná, svěží, zářivá
Složení: myrha, rozmarín, andělika kořen atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: