PENÍZE vykuřovací směs 20g

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Magická vykuřovací směs Peníze. Zlaté kadidlo je symbolem peněz. Život bez finančních starostí ke štěstí patří.-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlaté kadidlo je symbolem peněz; také zelená barva je v mnoha kulturách spojována s penězi.

Stejně jako v jiných životních záležitostech se i zde vyplatí nalézt zlatou střední cestu. Nemusí to být zrovna několik miliónů vyhraných ve sportce, ale splnění nějakého snu a život bez finančních starostí ke štěstí patří.

Dopřejte si dostatek času, aby jste si ujasnili vztah k penězům. Mám jich málo či hodně? Jaká je rovnováha mezi příjmy a výdaji? Chtěl bych mít k dispozici více peněz? Jsem dostatečně v práci ohodnocen? Jaké je mé obecné zacházení s penězi? Jsem příliš spořivý či je „vyhazuji z okna"? Zhodnoťte tedy své peníze a nakonec nechce působit vaši fantazii : Kolik peněz bych rád v budoucnu vydělal? Jak bych toho rád dosáhl? S kým bych se rád o ně podělil?

"Zatímco chystám tento kouř spojený s penězi, představuji si v duchu, jak peníze protékají mým životem. Vykresluji si ve všech podrobnostech, jak je vlastním, jak je používám a s kým se o ně dělím. Nechávám nyní, aby se toto bohatství stalo realitou, protože věřím tomu, že moje vnitřní realita přitahuje tu vnější a nabývá hmatatelné formy."

 složení: kadidlo, iris, cedr, cypřiš olej, atd..

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Kreativita, Posílení, Prosperita, Sebevědomí
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: