KONCENTRACE vykuřovací směs 20g

159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem

Magická vykuřovací směs koncentrace se vyznačuje příjemnou vůmí, osvěžující a projasňující mysl. Posílí vaši schopnost se soustředit a lépe zaměřit svou pozornost na konkrétní cíle a úkoly. Směs koncentrace je ideálně vhodná pro všechny studenty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykuřovací směs,složená z prvotřídních bylin a kadidel, vám svou svěží, bylinkovou vůní projasní a uvolní mysl, zbaví vás nežádoucích a rušivých myšlenek, posílí vaši schopnost soustředit se a učit se.

Vykuřování směsi Koncentrace:

  • svěží, kafrovitá a příjemně bylinková vůně této magické směsi vám umožní koncentrovat se a soustředit se na důležité věci v životě, na studium, učení a vzělávání
  • posilí vaši důvěru ve váš vlastní potenciál a dopomůže vám ke splnění vašich úkolů a cílů
  • naučí vás žít tady a teď a dodá vám k tomu potřebnou vůli a nadhled
  • zbaví vás všech rušivých a negativních myšlenek, které vám brání v životním posunu
  • směs je ideálně vhodná pro všechny studenty a pro ty, kteří se učí meditovat


Náš tip

Pro zlepšení vaší schopnosti soustředění a koncentrace doporučejeme denně praktikovat následující cvičení:

Najděte si na deset minut klidné a ničím nerušené místo. Zapalte vykuřovadlo a v duchu, nebo nahlas vyslovte níže uvedenou afirmaci. Pohodlně se usaďte, nebo položte a zaměřte svou pozornost na dýchání. Uděljte několik hlubokých nádechů a výdechů, pozorujte pouze, jak se vám při tom zvedá a klesá hrudník. Jste uvolnění a vaše myšlenky volně plynou. Nevěnujte jim žádnou pozornost, nechejte je plynout. Zaměřte svoji mysl na jednu konkrétní věc - může to být květina, předmět, krajina apod. a do absolutních detailů si tuto konkrétní věc představujte, aniž by jste mysl během tohoto cvičení oddchýlili jinam.

"Zatímco zapaluji tento oheň koncenterace, sbírám svou pozornost a vnímám hluboké ticho a průzračnost ve mně. Můj duch se s klidnou a uvloněnou silou orientuje k cíli na úlohu, kterou se nyní chci zabývat."

Složení

Kadidlo ETIOPIE EXTRA PREMIUM

Kadidlo je nejznámější aromatická pryskyřice, po staletí vykuřována k navození meditační atmosféry a očištění od negativních energií. Užijte si jeho blahodárné a uklidňující účinky i vy! Třída A Premium představuje nejvyšší kvalitu etiopského kadidla s velkými slzami pryskyřice krásně zlatavé barvy. Má výrazně vysokou koncentraci kadidlového oleje a je dokonale čisté

Kopál zlatý ORO MANILA

Sladce citrusová vůně s jemnými dřevitými tóny zlatého manilského kopálu se tradičně vykuřuje pro duchovní očistu, odstranění negativní energie, očištění prostoru a ochranu. Používá se k vytvoření posvátného prostoru při duchovní praxi. Přináší inspiraci, pomáhá rozvíjet kreativitu a tvůrčí potenciál. Čistí a prozařuje mysl a otevírá naše srdce

KAFR přírodní krystaly

Bílé krystaly kafru vydávají při vykuřování intenzivní mátově svěží vůni, která je velmi silná a dokáže vytlačit všechny negativní energie, včetně těch nejtěžších. Používá se k čištění a dezinfekci místností, osob a venkovních prostor. Kafr je velmi účinný proti všem démonickým energiím a poskytuje proti nim účinnou ochranu. Je vynikajícím pomocníkem při chřipkách a nachlazení. Uvolňuje a čistí dýchací cesty i vaší mysl.

MYRTA, ROZMARÝN, MUŠKÁT a další :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Duchovní, Kreativita, Meditace, Posílení, Prosperita, Sebevědomí
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: