KAFR přírodní krystaly vykuřovadlo 20g

124 Kč 102,48 Kč bez DPH
Skladem

Bílé krystaly kafru vydávají při vykuřování intenzivní mátově svěží vůni, která je velmi silná a dokáže vytlačit všechny negativní energie, včetně těch nejtěžších. Používá se k čištění a dezinfekci místností, osob a venkovních prostor. Kafr je velmi účinný proti všem démonickým energiím a poskytuje proti nim účinnou ochranu. Je vynikajícím pomocníkem při chřipkách a nachlazení. Uvolňuje a čistí dýchací cesty i vaší mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné a lehce průsvitné krystalky kafru se získávají destilací ze stromů skořicovníku kafrovitého a jejich vykuřování slouží k čištění i dezinfekci místností, venkovních prostor, osob a automobilů. Kafr symbolizuje boha Šivu a jeho vůně při vykuřování napomáhá oproštění se od našeho ega a nalezení spojení s Bohem. Svěží a velmi silná, mátě podobná vůně důkladně vyčistí všechny prostory i mysl od negativních energií a škodlivých emocí. Dokáže vytlačit i ty nejtěžší energie. Kafr je velmi účinné vykuřovadlo proti všem nežádoucím duchům, démonům a negativním bytostem, pro které činí váš prostor nadále neobyvatelným. Pročišťuje a uvolňuje dýchací cesty.

Námi nabízený kafr je prvotřídní kvality, protože pochází výhradně z kvalitních stromů rostoucích pouze v pohoří Himalájí.

Vykuřování kafru:

 • silné očistné a dezinfekční účinky
 • důkladně čistí všechny prostory od všech negativních a těžkých energií
 • vyhání zlé duchy, démony a bytosti
 • poskytuje proti nim účinnou ochranu
 • čistí, osvěžuje a projasňuje mysl, kterou zbavuje negativních myšlenek
 • napomáhá koncentraci a zvyšuje soustředění
 • podporuje duševní jas, osvobozuje, projasňuje sny
 • posiluje životní energii čchi, aktivuje, stimuluje pohyb prány
 • uvolňuje ucpaný nos a dýchací cesty při nachlazení a rozpouští hlen
 • přispívá k relaxaci svalů, uvolňuje svalové napětí a zklidňuje nervový systém
 • antimikrobiální repelentní účinek - odpuzuje hmyz, hady a plazy

Kafr je spoje s planetou Měsíc a Merkur, elementem Vody a znamením zvěrokruhu: Ryby, Rak, Štíř

Náš tip: Kafr lze spalovat v malém množství samostatně na uhlíku, nebo ve vykuřovací lampičce. Kafr je ideální pro přípravu vlastních směsí. Dobře se kombinuje s myrhou  - na podporu klidného spánku, s kadidlem, benzoe, levandulí,mátou, styraxem, jantarem, jalovcem, rozmarýnem a kopálem.

Důležité upozornění:  Používejte kafr pouze v malém množství a výhradně za účelem vykuřován! Kafr je velmi hořlavý, proto při jeho vykuřování buďte velmi obezřetní a mističku či kadidelnici se zapáleným kafrem nenechávejte nikdy bez dozoru. V žádném případě neužívejte vnitřně a držte mimo dosah dětí. Nevykuřujte kafr v těhotenství. Skladujte dobře zabalený, v chladu a temnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pryskyřice
Latinský název: Cinnamomum camphora
Užití: Léčení a uzdravení, Posílení, Projasnění
Váha: 20 g
Vůně: kafrová, mátová, silná, svěží
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Země původu: Himaláje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: