Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu RYBY

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Magická vykuřovací směs Ryby z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Tuto směs vykuřujte pro posílení lásky, vztahů, soucitu, vnitřního klidu a míru. Krásná, sladce balzamická vůně se silným mystickým nádechem ve vás vyvolá hluboké pocity radosti a uvolnění. Skvěle se hodí pro meditace a všechny duchovní práce i rituály. Podporuje intuici a duchovní sílu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

RYBY (PISCES)

19. únor - 21. březen

Element: Voda

Planeta: Neptun

Den: čtvrtek, číslo: 7

Kvality: negativní, introvertní a proměnlivé znamení

Polarita: jinová, ženská

Barvy: světle modrá a zelená, tyrkysová, bílá, šedá, stříbřitá, béžová, starorůžová, žlutá, oranžová, červená

Kameny: akvamarín, safír, jadeit, kalcit, kunzit, opál, růženín, měsíční kámen, turmalín

Když Slunce vstoupí do znamení Ryb, příroda se probouzí ze zimního spánku, sníh taje a co bylo dříve křišťálově čisté a pevné, jako led - se mění v bahno a bláto. A právě rychlé a náhlé změny nálad, ze zdánlivě stabilních na zcela emocionální, jsou charakteristickým projevem Ryb. Období Ryb ukončuje zodiakální rok a jsou posledním, ze dvanácti znamení Zvěrokruhu. Říká se, že Ryby v sobě nesou moudrost a poznání všech ostatních znamení. Ryby si plují v neomezeném oceánu sem a tam; neznají žádné hranice a limity a snaží se překonat hranice ega. Láska, city, emoce, soucit, otevřená náruč a představivost - tak zní obecná charakteristika tohoto mystického vodního znamení.

Zrozenci ve znamení Ryb jsou jemní, empatičtí, se silně vyvinutou citlivostí a vnímavostí. Umí se vcítit do každé situace a nepřetržitě do sebe vstřebávají všechny energie, vjemy a informace z okolního světa. Jsou plní lásky, tolerance a soucitu - dokáží nepodmíněně milovat, prožívat a dávat čistou, nesobeckou lásku. Touží po romantice a splynutí duší. Rádi se sebeobětují, jsou vděční za každý láskyplný projev a rádi ho oplácejí. Nečekají s nataženou dlaní, sami raději dávají, než berou.

Zasněné Ryby se svou bujnou fantazií mohou hrát všechny role, protože se snadno přizpůsobí a vklouznou do různých postav, i když je někdy obtížné po skončení hry je z této role vytáhnout. Lehce se ztotožní s jinou osobou, skupinou nebo ideálem. Jejich psychická otevřenost, přirozená důvěra a naivita jim způsobuje silnou zranitelnost. Často se nechávají zneužívat druhými a nejsou dost odolní proti bolesti a utrpení celého světa, které se snaží nést na svých bedrech.

S idealismem sledují své cíle a jsou považované za kreativní, skromné a duchovně aktivní, zejména ve vnitřním světě. Ve vnějším a materiálním světě se Rybičky moc dobře necítí. Milují přírodu, bývají umělecky nadané a inspiraci pro svá díla čerpají právě z přírody. Může jim však chybět vytrvalost a disciplína k úspěšnému realizování nápadů. Nesnášejí žádná omezení. K věcem, které jsou pro ně důležité, přistupují ovšem velice zodpovědně.

Ryby vnímají mnohem dál, než za své osobní hranice, práh rodného domova či rodného kraje. S tím, že se jejich duše rozhodla „čistit vnější prostředí“ se musí každá citlivá Ryba zavčas smířit. V rozpuštěné a opět nalezené vnitřní lásce se toto vodní znamení navrací samo k sobě, aby se napříště vydalo s proudem smutku, emocí, nářku a depresí.

Laskavé a milující srdce Ryb se rádo a zbytečně navrací do minulosti, kde se utápí ve strachu a negativních emocích. V takových chvílích mohou mít sklony utíkat před realitou a útěchu hledat v návykových látkách. Jejich neklidná duše může toužit chvíli po samotě a uzavřenosti, podruhé kolem sebe budou potřebovat společnost, veselí a zábavu. Rády se starají o všechny zbloudilé duše.

Ryby si vždycky pro každého najdou čas, vlídné slovo a pochopení. Nezřídka se stávají obětí někoho, kdo jejich bezmezné laskavosti dokáže beze zbytku využít (citově, materiálně, finančně). Z toho pramení jejich častá únava a v takové chvíli se mohou svému okolí jevit, jako lhostejní.

Slabiny: Ryby neustále hledají odpovědi na palčivé životní otázky, trpí občasnými úniky před okolní realitou a ve své laskavosti neumí najít tu správnou míru - zlatý střed. Překážkou na duchovní cestě Ryb může být jejich extrémní přecitlivělost a neschopnost ve svém nitru rozpouštět negativní vibrace, které jsou všude kolem nás. Rybičky vědí, kam mají jít, ale občas nevědí kudy. V tu chvíli jim pomůže, když se vymaní ze svého snění a zádumčivých myšlenek a začnou více vnímat realitu. I ryba nutně potřebuje občas zvesela vyplavat z tůňky svého podvědomí a zhluboka se nadechnout čerstvého vzduchu.

Více, než jakékoliv jiné znamení potřebují Ryby pevný tvar a určenou životní roli, kterou by mohly plnit, aby byly skutečně šťastné. K tomu jim může pomoci Venuše, která se v Rybách mění v oceán lásky a naučí je stát nohama pevně na Zemi.

Užití vykuřovací směsi Ryby:

Neptun: jemná energie, vizualizace, věštění, sny, nepodmíněná láska, soucit, čistota, meditace, klid, duchovno, dávání, důvěra, romantika 

Voda: citlivost, intuice, psychické síly, vnímavost, představivost, emoce, péče, moudrost, láska, přizpůsobivost, léčení, uzdravení, tvořivost, nadání, tajemno, spiritualita, jednota

Doplňkové parametry

Kategorie: Znamení zvěrokruhu
Užití: Duchovní, Harmonizace, Meditace, Pro lásku, Štěstí a radost
Váha: 20 g
Vůně: hluboká, mystická, sladce balzamická, smyslná
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Složení: styrax, benzoe, mastix, tolubalzám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: