Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu VODNÁŘ

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Vykuřovací směs Vodnář z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Vodnář vykuřujte, kdykoliv potřebujete dát věci do pohybu, rozproudit energie nebo získat novou inspiraci. Osvěžující a lehká vůně s vodními tóny vás rozveselí, přinese nové nápady, zajímavá setkání, příjemná překvapení a milou zábavu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

VODNÁŘ (AQUARIUS)

20. leden — 19. únor

Element: Vzduch

Planeta: Uran a Saturn

Den: sobota, číslo: 4

Kvality: pozitivní, extrovertní a pevné znamení

Polarita: aktivní, jangová, mužská

Barvy: tmavě fialová, modrá, zelená, tyrkysová, bílá, stříbrná, šedá, kovová, neonově zelená, oranžová

Kameny: ametyst, čaroit, granát, tyrkys, jantar, avanturín, labradorit, malachit, lapis lazuli, chryzokol, měsíční kámen, křišťál, hematit, safír, opál

Když Slunce vstoupí do znamení Vodnáře, začíná se dlouhé období zimy pomalu chýlit ke konci. Venku sice ještě vládne chladné a mrazivé počasí, ale dny se již viditelně prodlužují a ve vzduchu začínáme cítit blížící se jaro. Je to období, ve kterém se slaví, nejen veselý a rozpustilý masopust, ale i čas nejrůznějších karnevalů a maškarních plesů. Vodnář nás vtáhne do karnevalového reje, plného radosti a veselí.

Zrozenci ve znamení Vodnáře jsou společenští, svobodomyslní, nezávislí, intelektuální - plní nových nápadů a vizí, optimizmu, ideálů, inspirace a životní energie. S Vodnáři se nikdy nebudete nudit!

Vodnáři planou vysokými ideály, silnou touhou po svobodě a mají smysl pro demokracii. A právě demokracie, ničení starých a nefunkčních struktur, pokrok a reformátorství jsou pro ně nejvyšším cílem. Snaží se o změnu světa k lepšímu a pokud možno ihned. Jejich myšlení je nasměrováno do budoucnosti a jejich intuice jim pomáhá k originálním a významným činům. Vodnářům vládne planeta Saturn, která je planetou zásad, morálky a pravidel, ale také Uran, mezi jehož charakteristiky patří touha po svobodě, originalita a duchovní osvícení. Vodnáři si nadevšechno cení přátelství a pro své přátele a známé jsou vždy spolehlivou oporou.

Vodnář se hluboce zajímá o lidstvo - rád se angažuje ve skupinách a charitativních organizacích, kde se s oblibou ujímá vůdčí role. Je milující, svobodný a nezávislý, ale ne vždy poskytuje stejnou svobodu i ostatním.

Slabiny: Vodnáři jsou idealisté. Milují pravdu, lpí na morálních hodnotách a jsou obvykle těžce přizpůsobiví. Ani trpělivost a flexibilita nepatří zrovna k jejich silným stránkám. Jejich nezvyklé vnímání světa a záliby z nich mohou dělat excentriky. Mívají komplikovanou povahu a ne každý jim hned porozumí. Citové projevy obvykle považují za slabost - působí chladně a rezervovaně. Občas působí dojmem nepřítomným až tajemným, to aby své okolí zmátli. Přes to všechno jsou Vodnáři spíše racionální, rozhodující se na základě rozumu.

Užití vykuřovací směsi Vodnář:

Uran a Saturn: práce s energií, radikální posuny a změny, otevřené komunikační kanály, duchovní činnost, intuice, vize, zásady, morálka, spravedlnost, charakter, svoboda, otevřenost, přátelskost 

Vzduch: nápady, koncepty, lehkost, myšlení, znalosti, mentální síly, vizualizace, porozumění, nezávislost, výstřednost, intuice, inovace, vynalézavost

Doplňkové parametry

Kategorie: Znamení zvěrokruhu
Užití: Duchovní, Kreativita, Posílení, Štěstí a radost
Váha: 20 g
Vůně: citrusová, lehká, povzbuzující, svěží
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice
Složení: damara, kopál, kafr, máta, meduňka, eukalypstus aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: