Damara bílá 20g

93 Kč 76,86 Kč bez DPH
Skladem

Damarová pryskyřice je jasná, radostná a čistící, s příjemně svěžími, sladce citrusovými akordy, které při vykuřování uvolňují do prostoru krásnou, slunečnou energii, plnou radosti, euforie a chuti do života. Zahání smutek, chmury i deprese. Používá se k ochraně, léčení a navazuje spojení s bytostmi světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykuřování mléčně bílé damarové pryskyřice vám navodí ten pravý aromaterapeutický zážitek. Krásně voní po svěžích citrusových plodech, které se harmonicky mísí s jemně sladkými a dřevitými tóny. Je právem nazývána sluníčkem mezi kuřidly. V hindštině slovo „Dammar“ znamená světlo a přezdívá se jí také cat-eye (kočičí oko). Je zvláště užitečná při překonávání smutku, odstraňuje deprese a melancholii, zahání chmury a projasňuje náladu.
 
Damarovníky jsou mohutné, pomalu rostoucí stromy s tvrdým dřevem a výrazně aromatickou pryskyřicí, rostoucí zejména v Indonésii, Malajsii, Sumatře, Indii a Nepálu. Naše damarová pryskyřice se vyznačuje vysokou kvalitou, čerstvostí a svěžestí a určitě si jí na první pohled zamilujete.
 
Vykuřování DAMARY: 
  • jemná, svěží, citrusově sladká a lehce dřevitá vůně s euforizujícími a projasňujícími účinky na tělo, duši i mysl  
  • odstraňuje negativní energie a poskytuje před nimi účinnou ochranu
  • čistí, léčí a hojí na všech energetických úrovních
  • pozvedává ducha a vnáší světlo do temnoty
  • zbaví vás smutku, melancholie, beznaděje, úzkostí i depresí
  • spojí vás s vyšším vědomím, duchovní říší a bytostmi světla a obklopí vás vysokými vibracemi lásky a harmonie
  • stimuluje dobrou náladu, chuť a radost do života
  • dobře se mísí s kopálem, kafrem, elemi, kadidlem, mastixem, růží, rozmarýnem, šafránem a myrhou

Damara je spojena se Sluncem, jarem, elementem vzduchu, s hinduistickým bohem Višnu a znameními zvěrokruhu Blíženci, Váhy a Vodnář.

Náš tip: damaru můžete vykuřovat kdykoliv, když máte pocit nedostatku světla a tepla. Ideální vůně pro jarní očištění a harmonizaci vás i vašeho okolí. Přidává se do směsí pro posílení lásky, harmonie, štěstí, koncentrace a duševního jasu. Krásně hoří v kadidelnicích na uhlíku i ve vykuřovacích píckách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: