Kadidelnice BLACK MOON pro jemné vykuřování

623 Kč 514,88 Kč bez DPH
Skladem

Elegantní kadidelnice s praktickým odnímatelným sítkem z leštěné zlaté mosazi vám zpříjemní vykuřování vašich oblíbených vůní. Pryskyřice, kadidla, vonná dřeva, bylinky a směsi na ní spalujete zcela jednoduše, pouze za pomocí čajové svíčky. Dosáhnete tím pozvolného a jemného uvolňování vůně i dýmu. Skvěle se hodí pro každodenní vykuřování. Stylový design ozdobí moderní i tradiční interiéry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

Kadidelnice (vykuřovací pícka) BLACK MOON:

  • v jednoduchém, čistém a elegantním designu - svým stylem zapadne skvěle do moderních i tradičních interiérů
  • z kvalitní práškově lakované černé mosazi
  • s praktickým odnímatelným sítkem zlaté barvy pro snadné čištění
  • vzácné vůně se jemně, pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
  • na izolačních nožičkách, s podstavcem na čajovou svíčku
  • kadidelnice je určena pro vykuřování bez uhlíku
  • jednoduchá manipulace i údržba
  • ideální pro pravidelné čištění a provonění všech interiérů i exteriérů, předmětů, osob, domácností, kanceláří, hotelů, recepcí, wellness a jógových center apod.
  • kadidelnice je působivým dekoračním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
  • vkusný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete

Návod k použití:  Na sítko vložte vaše zvolené vykuřovadlo a do podstavce ve spodní části zapálenou čajovou svíčku. Vůně se bude jemně a pozvolna uvolňovat do okolního prostoru po celou dobu hoření čajové svíčky. Výhodou a předností této kadidelnice je, že svíčku můžete kdykoliv jednoduše uhasit a váš vykuřovací obřad tak přerušit a pokračovat v něm příště.

Upozornění: Kadidelnice je opatřena mosaznými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti jí doporučujeme ještě umístit na nehořlavou podložku (tácek apod.). V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru. Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně ze sítka odstraňte zbytky spáleného vykuřovadla. Ideálně seškrábnout plochým jídelním nožem a omýt pod tekoucí vodou. Případné zbytky kadidla v dírkách sítka odstraníte propíchnutím vidličkou nebo špejlí.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pícky a misky
Barva: černá, zlatá
Materiál: práškově lakovaná mosaz
Průměr: 9 cm
Výška: 13,5 cm
Vhodné pro: všechny druhy vykuřovadel, pryskyřice, dřeva, kužílky, směsi i byliny
Vykuřování: pozvolné, za pomoci čajové svíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: