Řecké chrámové kadidlo JASMÍN 20g

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlo a jasmín. Rafinované spojení dvou skvostných vonných substancí. Co k tomu dodat? Při vykuřování této luxusní vonné směsi vás okouzlí mysticky podmanivá vůně čísté krásy. Naplní vás láskou, radostí, blažeností a pocity dokonalého štěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo Jasmín:

  • velkolepá, svůdná a opojná vůně jemných bílých květů, bohatá a sametová, květinově sladká - tajemná královna noci, jejímuž kouzlu nikdo neodolá. Oblíbená vůně Kleopatry a královny ze Sáby.
  • jasmínové esence patří mezi velice vzácné, při tom hojně používané a vysoce ceněné zejména v parfumerii a aromaterapii
  • při vykuřování vás během chvilky obejme svou smyslnou a zcela jedinečnou květinovou vůní a rozvine ve vás pocity hluboké lásky, touhy, radosti, naplnění, štěstí a pohody. Na vlastní kůži pocítíte úžasný vliv jasmínové silice na harmonizaci psychiky, mysli a emocí. Zbaví vás pocitů smutku, strachů, úzkostí a nejistot. Je vynikající na všechny problémy spojené se stresem, depresí, pro nervózní a vyčerpané osoby, při pocitech vyhoření
  • jasmín má sílu rozptýlit negativní a zlé energie a nahradit je zářivým sluncem, pozitivitou a optimismem. Vyvolává smyslnost a otevírá mysl k vnímání božské krásy kolem nás. Pomůže vám spojit se s vaším pravým já, s vašimi nejčistčími záměry a nejvyšším posláním.
  • láska, smyslnost, romantika, erotika, afrodiziakum, krása, ženskost, svůdnost, okouzlení, nevinnosti, klidný spánek, léčí PMS, povznáší ducha, zklidňuje a uvolňuje mysl, ideální pro cvičení a meditace
  • vhodné pro znamení zvěrokruhu: Ryby, Býk, Rak, Váhy, Štír, Střelec

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: