Řecké chrámové kadidlo FIALKA 20g

94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem

Jemná, sametová vůně drobné fialové kytičky v sobě zachycuje tajemství a pravou podstatu ženské krásy, síly, jemnosti, něžnosti a nevinné čistoty. Sladká vůně kadidla a opojně květinové aroma fialky ve vás při vykuřování vzbudí pocity naprosté harmonie a dokonalosti v jejich pravé čistotě a kráse, tak, jak nám jsou darovány matičkou přírodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla.

Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde.

Řecké chrámové kadidlo FIalka: 

  • sladce květinová, jemná a sametová vůně se nejprve projeví výrazným nádechem čerstvosti a svěžích zelených lístků, postupně se rozvíjí do sladce balzamických a příjemně opojných tónů, tak typických pro fialku - vůni, které snad nikdo neodolá
  • fialky jsou velmi vzácnou parfémovou substancí, které v sobě ukrývají hluboké tajemství krásy a půvabu, přinášejí hluboký klid a mír, poskytují ochranu před zlými duchy a nočními můrami
  • jsou to posvátné kytičky, symbolizující hojnost a plodnost, hodí se k meditacím o životě, smrti a znovuzrození, přinášejí klidný spánek a jsou přirozeným afrodiziakem, rozptylují hněv a zlobu, posilují duševní zdraví, ulevují od bolesti hlavy a migrén, zmírňují stres, vyčerpání, únavu a závratě
  • svůdnost, krása, láska, ženskost, půvab, elegence, přitažlivost, romantika, čistota, nevinnost, panenskost, uklidnění, relaxace,  regenerace, síla a duševní zdraví

Přednosti řeckých chrámových kadidel: 

  • Excelentní kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování použitých vonných substancí - základní směs sestává z vysoce kvalitního kadidla a myrhy, pocházejících z nejlepších oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.
  • Bohatý výběr až 31 druhů zcela originálních a harmonicky vyvážených vůní vzácných exotických květin, z nichž každá má svůj jedinečný a osobitý charakter, nezaměnitelnou vůni a vyznačuje se mimořádnou lehkostí, čistotou a svěžestí. 
  • Při hoření jsou řecká kadidla téměř bezkouřová, vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř - ideální osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů vhodný i všude tam, kde máte domácí zvířata. 
  • I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle vaše prostory krásně intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i vás, od všech nežádoucích a negativních energií.

Náš tip

K dosažení téměř bezkouřového efektu spalujte řecká kadidla v pícce k vykuřování - tedy bez použití uhlíku a za pomocí čajové svíčky. Kadidla pálená na uhlíku vám budou trochu kouřit vždycky - doporučujeme používat rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké a čisté kvalitě, bez zápachu.

Více o historii, způsobu výroby a návodu k vykuřování řeckých kadidel se dozvíte zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: