Minimalistická vykuřovací miska KVĚT ŽIVOTA

439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Skladem

Lesk a záře třpytivé zlaté mosazi spolu s okouzlující vůní z doutnajícího kadidla vnese do vašeho domova pozitivní energii a dobrou náladu. Naše moderní vykuřovací miska STROM ŽIVOTA v atraktivním minimalistickém stylu vtiskne vašemu interiéru nádech vzdušné čistoty a originality. Bude se vyjímat jako působivý solitér na vašem jídelním stole, komodě či krbové římse. Miska je vhodná pro pálení všech druhů kadidel, pryskyřic, bylin, vonných dřev a směsí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

 • vykuřovací miska/kadidelnice z vysoce kvalitní leštěné zlaté mosazi
 • určená k vykuřování na uhlíku
 • na 3 kovových kulatých nožičkách zajišťujících tepelnou izolaci
 • s odnímatelným mřížkovým sítem
 • moderní, jednoduchý, čistý a elegantní design v minimalistickém stylu
 • krásně zdobená vygravírovaným symbolem Květ života, který propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou mocnou energii, sílu a ochranu
 • jednoduchá manipulace je vhodná nejen pro začátečníky, ale také pro všechny, kteří neradi vykuřují s píske
 • vzácné vůně se pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
 • vhodná pro pravidelné čištění a provonění všech interiérů i exteriérů
 • kadidelnice je působivým dekorativním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
 • vhodná i jako vkusný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete

Návod k použití: Uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho. Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na mžířkové sítko v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Kadidelnici můžete nechat volně dýmat na pevné, ideálně nehořlavé podložce po celou dobu hoření uhlíku. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické misky na uhlík
Barva: zlatá
Materiál: leštěná mosaz
Průměr: 5,5 cm
Výška: 6 cm
Vhodné pro: pálení všech kadidel, pryskyřic, dřev, bylin, směsí, bakhoorů, vonných františků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: