Dračí krev SUPERIOR JEMEN

189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem

Exkluzivně vám přinášíme vzácnou pryskyřici Dračí krve ze Sokotry v Jemenu, kterou hned tak někde nenajdete! Za „pravou Dračí krev“ je považována jen pryskyřice z rodu Dracaena cinnabari (dračinec rumělkový), endemický druh, který se nachází pouze na Sokotře. Oproti běžně dostupné sumaterské Dračí krvi se vyznačuje mimořádnou kvalitou a mnohem lepší vůní, která je jemná a delikátní se stopami ovoce, koření a jantaru. Při vykuřování vydává intenzivní kouř s lehkým šarlatovým nádechem a mocnými očistnými i ochrannými účinky. Dokáže účinně a rychle neutralizovat i velmi negativní energie, vlivy a entity. Poskytuje silný ochranný štít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemně mletá Dračí krev ze Sokotry - perly Indického oceánu - prvotřídní kvality.

Nejkvalitnější Dračí krev pochází ze souostroví Sokotra v Jemenu, ležícího v Arabském moři v západní Asii. Tato jedinečná pryskyřice se sklízí ze stromů Dracaena cinnabari (ostatní názvy: dračinec rumělkový, dračí strom, Dracaena Cinnabari tree, dragon blood from Socotra, Red rock, Xue Jie) a je považována i označována za "pravou Dračí krev".

Dracaena cinnabari je tzv. endemitní rostlinný druh - vyskytuje se pouze na Sokotře (nikde jinde ho nenajdete)! Patří do čeledi Asparagacea - chřestovité. Jedná se o stálezelený strom s úchvatnou bohatě větvenou deštníkovitou korunou, který dorůstá do výšky 6 -10 metrů, s úzkým kmenem o průměru až 80 metrů.

Sokoterská pryskyřice Dračí krve je velmi vzácná, protože stromy dračince rumělkového jsou na seznamu ohrožených druhů! Celkové množství vytěžené pryskyřice, které se každé čtyři roky shromáždí v Sokotře, je něco okolo 500 kg. Po dohodě mezi místními šejky se stromy neřežou, pryskyřice se nechává přirozeně vystupovat na povrch kůry kmene a její sběr probíhá pouze každý čtvrtý rok. Většina produkce jde na domácí arabský trh, kde je tato pryskyřice mimořádně oblíbená a vysoce ceněná!

Dračí krev je pro své očistné a léčebné účinky využívána již od starověku a má široké spektrum využití. Použivá se v tradičním lidovém léčitelství, k výrobě léků a kosmetiky, magického inkoustu, jako barvivo, na výrobu laků a mořidel na dřevo (pro nábytek, smyčcové nástroje, housle apod.) a dříve se s ní zastavovalo krvácení. Název "Dračí krev" byl odvozen od její červené barvy a malých bublinek, které pryskyřice po zahřátí vydává. Staré legendy praví, že vařící se krev pochází z krve draků, kteří zemřeli v boji.

Vykuřování Dračí krve:

 • mimořádně účinná při odstraňováních všech negativních energií, s výrazně silným a rychlým efektem
 • vydatný načervenalý dým, s příjemným a lehce kořeněným pryskyřičným aroma
 • pročišťuje atmosféru, auru a prostory - výrazné jsou i její dezinfekční účinky
 • vykuřuje se jako prevence proti šíření virů a infekcí 
 • je mocným ochranným vykuřovadlem s dlouhodobým účinkem - vytváří okolo vás i ve vašem prostoru ochranný štít
 • zvyšuje energii, posiluje, léčí a uzdravuje
 • v tradičním lidovém léčitelství se zevně použiívá na podporu hojení ran a zastavení krvácení. Vnitřně při bolestech na hrudi, poporodním krvácení, vnitřních traumatech, menstruačních nepravidelnostech, gastrointestinálních poruchách včetně gastritidy, žaludečních vředech, střevních infekcích, průjmech a zánětech.  
 • uzemňuje, stabilizuje kořenovou čakru
 • dodává dračí sílu, moc a vůli
 • podporuje jasná rozhodnutí
 • proti stresu - poskytuje duševní ochranu, uklidňuje
 • učí nás věrnosti, čestnosti a vděčnosti
 • posiluje lásku, romantiku, vztahy, vzrušení, vášeň, plodnost, mužský princip a mužskou potenci
 • k výrobě červeného „inkoustu z Dračí krve“, který se používá k zápisu magických formulí, receptů a přání
 • v magii se používá pro kreslení peněz, přitažení hojnosti a lásky
 • v kouzlech a rituálech se využívá pro jejich celkové posílení - posiluje jakýkoli záměr vznesený v modlitbě a při riutálech
 • je silným posilovačem čehokoli, co do vesmíru vložíte
 • Dračí krev lze použít jako kadidlo k přilákání štěstí a k urychlení procesu vašeho duchovního působení
 • vynikající pro všechny magické práce a rituály, šamanské, zasvěcovací a posvátné obřady

Spojení s planetou Mars, jižní stranou, elementem ohně a se znameními zvěrokruhu: Beran, Lev, Střelec. V čínském horoskopu s Hadem, Koněm a Ovcí.

Náš tip: Dračí krev pro její výrazné účinky a intenzivní kouř doporučujeme samostatně spalovat zejména v případě potřeby silné očisty a ochrany od ulpělých negativních energií. Za tímto účelem procházejte s kadidelnicí se zapálenou pryskyřicí celým domem a vonný dým používejte stejně, jako při svěcení kadidlem.Chcete-li dlouhodobě uklidnit energie v domě, smíchejte práškovou dračí krev s cukrem a mořskou solí, směs vložte do skleněné lahvičky s pevným uzávěrem. Lahvičku umístěte na místo v domě, kam často nechodíte (do sklepa, zadního koutu v šatně, komory, na půdu apod.) Směs bude vašemu domovu přinášet klid a pohodu.

V běžném vykuřováním je vhodné Dračí krev kombinovat do směsí s jinými kuřidly, umocní se tak účinky celé vykuřovací směsi. Dobře se kombinuje s kadidlem, myrhou, mastixem, kopálem, Palem Santem, jantarem, hřebíčkem, jalovcem a santalovým dřevem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: